Teknoloji Haberleri

PlayStation 4 yeni güncelleme

Bu bölüm, Jannah Extinsions Eklentisini gerektiren bazı kısa kodları içerir. Tema Menüsünden> Eklentileri Yükle'den yükleyin.

PlayStation 4 yeni güncelleme

 

PlayStation 4 yeni güncelleme geldi. Sony, geçtiğimiz günlerde yer alan haberde ise PlayStation 4 sistem yazılım 5.50 için Beta testlerine başlayacağını duyurusunda bulunmuştu. Bugün ise herkesin beğenisine sistem yazılımı 5.05 kullanıcılara sunuldu. Ancak yenilik bekleyen kullanıcılar ise kötü bir haber var.

PlayStation 4 sistem yazılımı 5.05 ile sistemde yaşanmakta olan sorunlar çözüme kavuşuyor. Güncelleme içeriğinde ise; “Bu sistem yazılım güncellemesi sistem performansını arttırır.” ifadesi yer almakta olduğu gözlendi.

PlayStation 4 için büyük yeniliklerin sürüm 6.00 ile beraberinde tüm kullanıcılara sunulması beklentiler içinde yer almakta. Sürüm 6.00’dan sonra ise gözler PlayStation 5’e çevrileceği için 2018’den sonra PS4’e pek yenilik olmayacağını belirtmekte fayda var.

[button color=”” size=”” type=”square_outlined” target=”” link=””]Konu ile ilgili soru ve görüşleriniz için yorum atarak cevaplamaya çalışacağız. Güncellemede sorun yaşayanlar için yorum kısmında destek olacağız.[/button]
PlayStation 4 yeni güncelleme

PlayStation 4 yeni güncelleme geldi. Sony, geçtiğimiz günlerde yer alan haberde ise PlayStation 4 sistem yazılım 5.50 için Beta testlerine başlayacağını duyurusunda bulunmuştu.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar