Teknoloji Haberleri

PlayStation 4 Pro ve PlayStation 4 Slim özellikleri ve fiyatı

PlayStation 4 Pro ve PlayStation 4 Slim özellikleri ve fiyatı

 

 

playstation-4-pro-ve-playstation-4-slim-ozellikleri-ve-fiyati

Sony, PlayStation 4 Pro ile PlayStation 4 Slim’i tanıtıma sundu. Peki bu iki yeni model Türkiye’de ne zaman satışa çıkıyor, Türkiye satış fiyatı ne olacak ve tüm özellikleri detaylı açıklaması Finanspara’da?

 

 

Sony, dün akşam düzenlenen etkinlikle beraberinde tanıtıma sunan 2 yeni PlayStation 4 modelini duyurdu: PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Pro. PS4 Slim, daha önceki konsollarda da olduğu gibi, ilk modellerden sonra gelen “Slim” model geleneğini sürdüren bir konsol olarak açıklama yaptı.

PlayStation 4 Pro ve PlayStation 4 Slim özellikleri ve fiyatı

Klasik PS4’ün genel özelliklerini taşıyan ancak daha ince bir yapıya sahip olan ve yapılan incelemede ise PS4 Slim, 299 dolar fiyatıyla Eylül ayında raflardaki yerini almış olacak. PS4 Slim’in Türkiye’deki fiyatı henüz açıklanmadı ve tahmini bir rakamda bilinmemekte.

 

57d0f9aec03c0e1dc496336b

Sony’nin yaptığı açıklamaya göre yer alan haberde ise PS4 Slim, mevcut PlayStation 4’lerin yerini alacak.

PlayStation 4 Pro ve PlayStation 4 Slim özellikleri ve fiyatı

PS4 Slim’le gelen farklar ise şu şekilde sıralanabilir: Hard disk değişiminin artık daha kolay gerçekleşmesi, orijinal PS4’te bulunan optik ses çıkışının kaldırılmış olması, 5GHz Wi-Fi desteği.

 

4K streaming desteği de olacak olan PS4 Pro’da Youtube, NetFlix gibi video içerik sitelerinde 4K video izlenebilecek ve daha birçok özellikler yer almış olacak.

10 Kasımda yurt dışında satışa sunulacak PlayStation 4 Pro’nun yurt dışındaki fiyat etiketinde 399 dolar yazmış olacak. PS4 Pro’nun Türkiye’deki fiyatı henüz açıklanmadı.

 

[poll id=”3″] [easy-tweet tweet=”PlayStation 4 Pro” user=”finansparacom” hashtags=”PlayStation 4 Pro”]

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar