• YARIM ALTIN
  7.910,00
  % 1,81
 • AMERIKAN DOLARI
  32,7878
  % 1,53
 • € EURO
  35,1602
  % 0,53
 • £ POUND
  41,6058
  % 0,85
 • ¥ YUAN
  4,5192
  % 1,45
 • РУБ RUBLE
  0,3663
  % -0,33
 • BITCOIN/TL
  2169501,555
  % -1,33
 • BIST 100
  10.471,32
  % 0,76

Para Kazandıran Online İş Fikirleri

Para Kazandıran Online İş Fikirleri

Para Kazandıran Online İş Fikirleri

Geniş bant internetin gelişiyle ilgili en iyi şey, evinizden hiç ayrılmadan bir iş kurma yeteneğidir. Aslında, aşağıda listelenen her fikir için varsa bir yerden çalışabilirsiniz.

Geniş bant internetin gelişiyle ilgili en iyi şey, evinizden hiç ayrılmadan bir iş kurma yeteneğidir. Aslında, aşağıda listelenen her fikir için bir bilgisayarınız ve internetiniz varsa her yerden çalışabilirsiniz. Başlamak için bu kadar paraya bile ihtiyacınız yok – sadece zaman ve sebat.

İşte bir çevrimiçi işletme ile para kazanmak için sekiz harika yol.

1. Kurs Oluşturma

Diğer insanlara bildiklerinizi öğretmek için sertifikalı bir öğretmen olmanız gerekmez. Kursu teslim etmek için Teachable.com gibi bir platform kullanarak adım adım “nasıl yapılır” kursu geliştirebilirsiniz. Kendinizinkini talep edebileceğiniz ve iş markanızın altında satabileceğiniz hazır PLR kursları bulabilirsiniz. Birçok başarılı pazarlamacı ve çevrimiçi işletme bu stratejiyi kullanmaktadır.

2. Satış Ortağı Pazarlaması

Bir satış ortağı diğer kişilerin ürünlerini (fiziksel, dijital veya her ikisi) satar ve komisyon ödemesi alır. Bunu niş bir blog veya web sitesi ve hedefli bir e-posta listesi aracılığıyla yapabilirsiniz. Yeterince büyük bir liste oluşturursanız, nişiniz için kaynak haline geldiğinizde birden fazla altı rakam mümkündür.

3. Özel Etiket Hakları İçerik Oluşturucu

Çevrimiçi olarak blog yazarı olarak çalışan diğer kişilerin genellikle kendi içeriklerini oluşturmak için yeterli zamanı yoktur. Sizin için yazacak birini yazabilir veya kiralayabilirseniz, makaleleri, blog yayınlarını, e-Kitapları ve daha fazlasını kullanmak üzere yüksek kaliteli PLR içeriği oluşturabilirsiniz.

4. Sanal Yardım

Her işletmenin bir asistan veya sekretere ihtiyacı vardır. Müşteri hizmetlerinde, organizasyonda, belirli yazılım programlarını ve diğer yönetim görevlerinde iyiyseniz, bunları müşterileriniz için çevrimiçi olarak evden yapabilirsiniz. Müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu görevleri yerine getirmek için mevcut teknolojiyi kullanacaksınız.

5. Yaşam, Sağlık veya İşletme Koçu

Koçluk işi kazançlıdır. Birçok koç, bire-çok bazda koçluk sağlamak için JigsawBox.com gibi teknolojiyi kullanarak koçu gruplama yeteneği nedeniyle birden fazla altı rakam yapar. Eğer bilgiliyseniz ve doğrudan başkalarıyla çalışmaktan hoşlanıyorsanız, koçluk sizin için harika bir kariyer olabilir.

6. Grafik Tasarımcı

Grafik tasarım yazılımında yolunuzu biliyorsanız, o zaman şanslısınız, çünkü evinizin rahatlığında ofiste; web siteleri, reklam grafikleri, kitap kapakları, başlıklar ve daha fazlasını tasarlayarak çok iyi bir iş çevrimiçi çalıştırabilirsiniz. 

7. Ghostwriter

Birçok akıllı insan iyi fikirlere sahiptir, ancak hepsini uygulamak için yeterli zamana sahip değildir. Yazma konusunda iyi iseniz, bu, geminizi başkalarının hikayelerini anlatmasına ve ödeme almasına yardımcı olmak için kullanmak için harika bir fırsattır. Hire Yazarları aracılığıyla ve yazar gruplarında, blog gruplarında ve Facebook’taki diğer yazma gruplarında ağ oluşturarak istemcileri bulabilirsiniz.

8. Online İşletme Yöneticisi

Tüm işletmelerin yönetilmesi gerekir. Proje yönetiminde iyiyseniz ve iş yönetimiyle nelerin dahil olduğunu anlıyorsanız ve sistem ve süreçleri kurmada iyiyseniz, çevrimiçi iş yönetimi sizin için olabilir. Herhangi bir işi yönetmekle çok da farklı değil; müşterilerinize yardımcı olmak için gereken teknolojiyi bulmanız yeterlidir.

Kelimenin tam anlamıyla çevrimiçi para kazanmak için yüzlerce yolu vardır. Bunlar sadece bir kaç fikirdir. Amazon’un Yerine Getirme Hizmetini kullanarak çevrimiçi bir perakende mağazası da açabilir veya uygun bir YouTube kanalı başlatabilir ve reklam geliri elde edebilirsiniz. İnternette para kazanmak için ne yapmaya karar verirseniz verin, ücretsiz Web İçeriği, bunun gerçekleşmesi için yatırım ve azim gerektirir – tıpkı diğer iş türleri gibi.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.