Teknoloji Haberleri

OnePlus 3T Modelinin Üretimi Durduruldu

OnePlus 3T Modelinin Üretimi Durduruldu. Akıllı telefon piyasasına çıktığı ilk günlerde oldukça beğenilen OnePlus 3T modeli artık sona doğru yaklaşıyor.

 

OnePlus 3T Modelinin Üretimi Durduruldu. OnePlus firmasının yapmış olduğu açıklama ile birlikte şuan halihazırda piyasada bulunan OnePlus 3T stokları tüketildiğinde artık piyasaya yeni ürün verilmeyecek ve bu modelin üretimine de son verilmiş olacak.

 

OnePlus‘ın uzun süre önce büyük bir sesle piyasaya sürmüş olduğu OnePlus 3T modelinde artık sona gelindi. Firma diğer yandan ise yeni amiral gemisi olacak olan OnePlus 5 modeli ile ilgili çalışmalarını sürdürürken diğer yandan yaptığı açıklama ile birlikte OnePlus 3T almak isteyenler için artık son şans olduğu ve bu modelin üretimini tamamen durdurduklarını belirtmiş oldu. Firmanın bir süre önce OnePlus 3T modellerinin üretiminin durdurulacağı öne sürülmüş fakat bu konuda net bir tarih verilmemişti. OnePlus tarafından gelen resmi açıklama ile birlikte şuan piyasada bulunan OnePlus 3T stokları tüketildiğinde artık pazara yeni ürün sürülmeyecek ve OnePlus 3T için tarih son bulacak! OnePlus tarafından yapılan açıklamada perakendecilerde veya çevrim içi mağazalarda stoklar tüketildiği anda sıfır OnePlus 3T cihazı bulunamayacağı açıklama yaparken bu modele sahip olmak isteyenler için son şans olduğu da açıklamaya eklendi. Firma her ne kadar bu modelin üretimini durdurma kararı almış olsa da bunun beraberinde ise cihaza bir süre daha güncelleme vermeye devam edeceğini de ayrıca belirtmiş oldu.

 

 


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar