Ekonomi Haberleri

Ömer Koç çalışanlarına mail attı!

Ömer Koç çalışanlarına mail attı!

 

Ömer Koç yeni bir mail atarak gündemlerden düşmemeyi başardı. Türkiye’nin en büyük şirket gruplarından bir tanesi olan KOÇ Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Ömer Koç bu vesile ile çalışanlara hem kendisini tanıttı, hem ailesinin ne kadar değerli bir aile olduğunu ve şirketi daha ileri noktaya götürecek olduğunu belirtti.

Mustafa V. Koç’u aramızdan ayrılmasından sonra gönderdiği mail ile beraber dikkatleri tekrar üzerine çeken 53 yaşında iş adamı Ömer Koç ailesinin değerlerini daha ileri noktaya götürecek olduğunu, buna ek olarak daha iyi ve daha toplumsal bir miras olan Koç Holding’in yatırımlarına yurt dışında inovasyon ve profesyonellik ile devam edeceğini belirtti.

”Saygı, Rahmet ve Şükran’la anıyorum…”

Ömer Koç mailinde ölen ağabeyinin yanı sıra şirkette şuan görev alanların yakınlarının ve ölen şirket çalışanlarını saygı, rahmet ve şükranla andığını dile getirdi. Büyük bir Holding olmanın verdiği şan ve şöhret ile her yaptıkları olay olan Koç ailesinin yeni adımlar atarak ülkenin ekonomik durumuna katkı sağlayacak olduğunu ve buna ek olarak ekonominin daha fazla gelişmesi ve devletin daha güçlü hale gelmesi içinde ellerinden ne geliyorsa yapacak olduklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç fırsatların titizlik ile incelenecek olduğu ve bundan sonra daha cesaretli adımlar atacak olduklarının sinyallerini de mailinde yer verdiği sözler ile açıklamış oldu.


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar