Teknoloji Haberleri

Nokia 8 Pro Özellikleri

Nokia 8 Pro Özellikleri

Nokia 8 Pro Özellikleri Yeniden yükselişe geçmeyi hedefleyen Nokia yepyeni özelliklere sahip telefonu Nokia 8 Pro ile pazara göz kırpmaya hazırlanıyor. Nokia 8 Pro birçok iddiayı da beraberinde getirmekle beraber özellikleriyle ilgililerin merakını toplamayı şimdiden başarıyor. İşte o özellikler;

Nokia 8 Pro’da 5 Kameralı Sistem

Son yıllarda ilerleyen kamera teknolojisiyle birçok telefon 3 veya 4 kamera kullanmaya başladı fakat Nokia 8 Pro’da olacağı söylenen 5 farklı kamera daha önce hiçbir marka tarafından denenmedi. Akıllı telefonun arkasında 5 adet Zeiss lens bulunacağı iddiaları merak uyandırırken 5 lensli, led ışıklı dönebilen kamera sistemi sayesinde artık farklı odak uzunlukları ve diyafram değerleri sayesinde kayıpsız yakınlaştırmalı, geniş açılı ve düşük ışıkta yüksek kaliteye sahip fotoğraflar çekmenin muhtemel hale gelmesi bekleniyor. Kamerasının yanı sıra Nokia 8 Pro’da hızlı şarj ve işletim sistemi gibi konularda da gelişmeler bekleniyor.

Kablosuz Şarj Teknolojisi

Günümüzde çok önemli bir ihtiyaç olarak hayatımızı yönlendirecek kadar bizi etkileyen şarj sorununa birçok telefon üreticisinin bulduğu kablosuz şarj çözümü Nokia 8 Pro’da da kullanımda olacak. 4000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak telefon aynı zamanda kablosuz şarj teknolojisiyle desteklenecek ve bu sayede kullanıcıların şarj konusunda yaşadıkları endişeler minimum seviyeye indirilecek.

Qualcomm Snapdragon 845 İşlemci

Daha önce Nokia 8 Sirocco modelinde Snapdragon 835 işlemcinin kullanılması kullanıcıları bir nebze hayal kırıklığına uğratırken yeni modelde piyasadaki en iyi işlemci olan Snapdragon 845’in kullanılacağı haberi birçok kullanıcıyı memnun etti ve Nokia 8 Pro’yu işlemciye önem verenler için bir adım daha öne çıkardı.

Bütün bu özelliklerin yanı sıra arkadaki kamera bölümünün eski Lumia 1020’ye benzeyeceği düşünülürken, 18:9 ekran ve çift cam tasarımının kullanılacağı da iddialar arasında yer alıyor.

Nokia 8 Pro Özellikleri

Nokia 8 Pro Özellikleri Yeniden yükselişe geçmeyi hedefleyen Nokia yepyeni özelliklere sahip telefonu Nokia 8 Pro ile pazara göz kırpmaya hazırlanıyor. Nokia 8 Pro birçok iddiayı da beraberinde getirmekle beraber özellikleriyle

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar