Teknoloji Haberleri

Messenger lite Türkiye’de

Messenger lite Türkiye’de artık. Facebook’un gelişen ülkeler arasında yayınlamış olduğu ve daha az veri ile internetten tasarruf eden uygulaması artık Türkiye’de kullanıma sunuldu.

Facebook gelişmekte olan ülkeler için daha az internet verisi kullanarak Messenger lite isimli uygulamasını Türkiye’ye sundu. Şimdi ise uygulama 132 yeni ülkeye de kullanımda ve bu ülkeler arasında Türkiye de bulunmakta. Facebook, Messenger Lite’ı gelişmekte ya da gelişmiş ülke bakmaksızın tüm dünyaya yaymayı planları arasında yer alıyor. Messenger Lite uygulaması artık sadece mobil internet erişiminin sınırlı olduğu ülkelerde değil, Almanya, İtalya, Japonya, Hollanda ve Türkiye gibi ülkelerde de kullanılabilecek. Facebook böylece daha fazla kullanıcıya erişebilecek. Facebook Messenger Takım Lideri David Marcus da Messenger Lite’ın daha fazla kişi için daha iyi bir deneyim sunduğunu söylüyor.
10 MB’tan daha az olan Messenger Lite uygulamasını Google Play Store’dan hemen indirebilirsiniz.

 

Messenger lite Türkiye'de

Messenger lite Türkiye'de artık. Facebook'un gelişen ülkeler arasında yayınlamış olduğu ve daha az veri ile internetten tasarruf eden uygulaması artık Türkiye'de kullanıma sunuldu.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar