Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Messenger Day nedir?

Messenger Day nedir?

Messenger Day nedir? Snapchat’e açtığı savaşı tüm hızıyla sürdüren Facebook, yine snapchat benzeri bir örnekle karşımızda Messenger Day ile karşınızda…

Facebook Messenger Day bugünden itibaren olmak üzere kullanılabilir hale geliyor. Bugüne kadar Polonya ve Avustralya gibi ülkelerde test aşamasında olarak test edilen Messenger Day artık tüm dünyanın beğenisine sunulmakta.

Messenger Day ne işe yarar?

Messenger Day bugünden itibaren olmak üzere Facebook Messenger uygulamasını güncellediğiniz anda aktif hale gelecek. Zaten uygulamayı açtığınız anda değişikliği farketmemeniz mümkün değil çünkü direkt olarak karşınıza çıkıyor.

Bu uygulamayı sizlerde bilirsiniz ki Whatsapp ve İnstagram’da yapmakta.

Bu alanda gününüzün nasıl geçtiği, ne yemek yediğiniz, kedinizin en güzel anları veya hayatınızdan hiç kimsenin umurunda olmayan başka bir detayı paylaşabiliyorsunuz. Aynı şekilde arkadaş listenizdekilerin paylaşımlarını da bu alanda görebilmektesiniz.

Bu anlık fotoğrafları isterseniz arkadaş listenizle beraber, isterseniz de halka açık bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Ardından da 24 saat boyunca izlenebilir halde kalıyorlar. Tahmin edebileceğiniz üzere 24 saat dolduğunda paylaştığınız görsel de ortadan kalkmakta olduğu gözlendi.

Messenger Day nedir?

Messenger Day nedir? Snapchat'e açtığı savaşı tüm hızıyla sürdüren Facebook, yine snapchat benzeri bir örnekle karşımızda Messenger Day ile karşınızda...

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar