Listeler
Neler Oluyor?

Lüks Tatil Yerleri Detaylı İnceleme

Lüks Tatil Yer ve Mekanları

Lüks Tatil Yerleri ile detaylı inceleme ve sizler için araştırma sonucunda en lüks tatil yerleri ve sıralamasını oluşturduk. Lüks tatil yerleri ve detaylı inceme analizlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Barbados Adası

Barbados Adası
Barbados Adası

Barbados adası Küçük Antiller’in en doğusunda yer alan adadır. Batısında Winward Adaları vardır. Atlas Okyanusu’ndadır. Türkiye’den Barbados ülkesine direk uçuş bulunmadığı için başkenti Bridgetown’a ulaşmak mümkündür. St. James Barbados’taki lüks otellerden biridir. Para yönünden maliyetlidir. Gecelik 2.400-3.890 dolar arası fiyatı vardır. Lüks tatil villası yeşilin ve mavinin birleştiği manzaraya sahiptir. Özel olarak inşa edilmiştir. Hizmet içerisinde golf sahası, sıpa ve sıcak küvet, havuz ve palmiyeli teras, 5 yatak odası, kâhya, uşak ve aşçı da vardır.

Santa Barbara Kaliforniya

Santa Barbara Kaliforniya
Santa Barbara Kaliforniya

Kaliforniya da bir tatil şehridir. Bir geceliği 3.500 dolar civarıdır. İki dönümlük villada büyük çaplı havuz, tenis kortu, spa ve daha fazla hizmet vardır. Aynı zamanda kütüphane, demir kapılar, gizli geçitler, şömine ve şarap mahzeni dâhil olmak üzere birçok imkân vardır. Lüks villa klasik tasarım ve mimariye sahiptir. Egzersiz odası ve havuzu da vardır. Ayrıca meyve bahçesine de sahiptir.

Miami Beach-Florida

Miami Beach-Florida
Miami Beach-Florida

Miami Beach, Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı bir şehirdir. Haftalığı yaklaşık 20.000 dolara denk geliyor. Amerikan mimarisine sahip lüks villa 6 yatak odalı ve hamam hizmeti bulunmaktadır. Aynı zamanda golf, eğlence ve yemek hizmeti de vardır.

Paia Hawaii

Paia Hawaii
Paia Hawaii

Hawaii Amerika Birleşik Devletleri’nin eyaletlerinden biridir. Haftalık 24.000-27.500 dolardır. 4 dönümlük arazi üzerinde bulunur. Plaj Hindistan cevizi ağaçları ile çevrilidir. 6 kişilik ağaç evlerin içinde küvet ve spor salonu olanakları da vardır.

Phoneix Arizona

Phoneix Arizona
Phoneix Arizona

Phoneix Amerika Birleşik Devletleri’nin beşinci büyük şehridir. Arizona eyaletinin ise en büyük şehridir. Gecelik yaklaşık 3000-4000 dolar civarındadır. Arizona Phoneix dağ manzaralı, uçurum kenarında lüks bir villadır. Sıcak küveti ‘yılın en sıcak küveti seçilmiştir. Villa teraslı bir dağın içinde bulunmaktadır.

Lüks Tatil Yerleri

Lüks Tatil Yerleri

Lüks Tatil Yerleri

Lüks Tatil Yerleri detaylı inceleme ve lüks tatil yerlerinden görüntüler ve fiyatları kullanıcı yorumları ve analizleri ile detaylı inceleme

Kullanıcı Oyu: 4.45 ( 1 Oy Verildi)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar