• YARIM ALTIN
  6.291,00
  % 0,08
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9721
  % 0,15
 • € EURO
  31,8243
  % 0,11
 • £ POUND
  36,7395
  % 0,08
 • ¥ YUAN
  4,0665
  % 0,46
 • РУБ RUBLE
  0,3254
  % 0,03
 • BITCOIN/TL
  1107663,195
  % 3,42
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Kadın Çantası Markaları Nelerdir?

Kadın Çantası Markaları Nelerdir?

Kadın Çantası Markaları

Kadın Çantası Markaları Nelerdir? Kadın kombin tamamlayıcısı aksesuarlarının en başında çanta gelmektedir. Renk ve model olarak kıyafet ve ayakkabılarına göre uyum sağlanması çoğu kadın için vazgeçilmez bir detaydır. Günümüzde çanta sektörü oldukça başarılı tasarımlar sunmaktadır kullanıcılara. Bayanların katılımlarıyla en çok tercih edilen kadın çantası markaları ise şöyledir:

Guccı

Gucci Çanta

Gucci Çanta

Gucci markası kıyafet, ayakkabı ve cüzdan dışında öncü olduğu diğer tekstil ürünü ise çantalardır. Kadınların çoğunun tercihlerinin arasında 1. Sırada yer almaktadır. Fiyat olarak üst düzey olamasıyla beraber kalitenin öncüsü olan markadır. Ünlü modacıların ve gözde kadınların tercih ettiği markalar arasında ilk sırada gelmektedir.

Burberry

Burberry Çanta

Burberry Çanta

Burberry markasının en büyük özelliği kendisini temsil eden renk ve şeritlere sahip olmasıdır. Markanın tanınmasının en büyük özelliği ambleminin sahip olduğu kahverengi ve krem çizgileridir. Kadınların aksesuar tercihlerindeki bir diğer markada Burberry çantaları olduğu ortaya çıkmaktadır.

Chanel

Chanel Çanta

Chanel Çanta

Kadınların en çok tercih ettikleri arkalar arasında yer alan Chanel marka çanta klasik olarak üretilmektedir. Yüksek bütçeye sahip olan çoğu kadının tercihleri arasında başta gelen bir markadır ve lükslüğü temsil eden ürünler arasındadır. Markanın modelleri arasında farklılık olmamakla beraber hem spor hem klasik görüntüye sahip olması tercih edilmesi için önemli sebep olarak yer almaktadır.

U.S Polo ASSN.

Polo Çanta

Polo Çanta

Marka klasik giyim ve tarzından çok spor türüne odaklanmış bir tekstil firmasıdır. Bu markayı tercih eden kadınlar genelde daha genç yaşa sahip olanlardır. Markanın ürettiği çantaları severek ve tarzlarına uygun buldukları için kullandıklarını söyleyen kadınlar fiyat olarak da uygun olduğunu düşünmektedirler. Diğer markalara göre orta düzey bütçeye sahip olan kadınlar için üretilmektedir.

İnci

İnci Çanta

İnci Çanta

İnci deri markasında önde gelen firmalar arasındadır. Kadın ve erkek birçok ürüne sahip çeşitli ayakkabı, çanta, cüzdan ve kemer ürünlerine sahip olan bir firmadır. Kalitenin öncüsü olan İnci ayakkabılarıyla uyumlu çantalarıyla iş kadınların gözdesi olmaktadır. Spor modellerinin yanı sıra iş ortamında uyumlu olması nedeniyle çoğu iş kadının beğendiği çanta markası arasında gelmektedir.

Mango

Mango Çanta

Mango Çanta

Mango ürünleri tekstil üzerinde olan bir firmadır fakat yakın geçmişteki üretimleri arasında çantayı da ekleyerek her kesme hitap etmeyi başarabilmektedir. Öğrenciden ev hanımlarına, çalışan kesimden genç-yaşlı her kesime hitap edilebilecek üründe çantalar üretmektedir. Her bütçeye uygun olması kadınlar için cazip hale gelmektedir ve tercihleri arasında başlarda yer almakta olan bir çanta markasıdır.

Zara

Zara Çanta

Zara Çanta

Birçok firma gibi çanta satışına sonradan daha da önem veren firmalar arasında yer almaktadır Zara. Sonradan olmasına rağmen çanta konusunda da modanın öncüsü olan bir markadır. Kadınlar tercih ettiği markalar arasında yer alan Zara abiye çantadan günlüğe, spor modellerden klasiklere kadar istedikleri her tarzı kolay bir şekilde bulabildiklerini ifade etmektedirler. Her bütçeye göre fiyatlandırmaya sahip olan marka her kesime ulaşmayı hedeflemiş bulunmaktadır.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.