Teknoloji Haberleri

LG G5 ön siparişe sunuldu!

LG G5 ön siparişe sunuldu!

LG G5 ön siparişe sunuldu! LG G5 hakkında gelen bilgilere göre şirket kısa bir süre sonrasında daha fazla yeni özelliklere sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunulacak, bunlara ek olarak LG G5 kod adlı bir cihaz olmasından kaynaklı serinin son cihazı olduğu da rahatlıkla ve kolaylıkla anlaşılacak.

Cihazın üzerinde yeni donanımlar olması buna karşın yeni yazılımlar olmasını da gerektirdiğinden ötürü cihaz kısa süre içerisinde kullanıcılara sunacak. Ancak bunların yanı sıra cihaz üzerinde yer verilecek olan donanımsal modüller en büyük başarısını cihazdan ortaya koyacak diyebiliriz.

Zira her ne kadar başarılı ve akıllı bir telefon olmasına rağmen yanında tanıtılan özel aksesuarlar olmadan cihazın tamamı ile boş olduğunu ve aslında cihazın aksesuarları sayesinde ayakta durduğunu gösteriyor. Mart ayının sonlarına doğru diğer ülkelere deniz yolu ve havayolu ulaşımı ile Güney Kore’den 1. partilerin ulaştırılması beklenirken cihazların üretimi konusunda Kore’li şirket bu defa daha dikkatli davranacak ve cihazın ekranında LG G2 modellerinde olduğu gibi sararmayı önleyen soğutucular kullanacaktır diyebiliriz. Son olarak cihaz üzerinde modüllerin her ülkede verilmemesi söz konusu olabilecek olduğu gibi fiyatların ortalalama 2250TL olması beklenenler arasında gözüküyor.


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar