Kripto Para Haberleri
Neler Oluyor?

JP Morgan Bitcoin Hakkında Uyardı

JP Morgan Bitcoin Hakkında Uyardı. Jp morgan bitcoin hakkında neler dedi? JP Morgan bitcoin fiyat yorumu nelerdir?

JP Morgan Bitcoin Hakkında Uyardı. JPMorgan raporuna göre Bitcoin’in (BTC) içsel değeri piyasa fiyatının altında bulunuyor. Buna göre BTC, bazı olumsuz riskler gösteriyor.

JP Morgan Bitcoin Fiyatı Hakkında Uyardı

JPMorgan’a göre, Bitcoin’in gerçek değeri hala piyasa fiyatının altında. Bloomberg tarafından bildirildiği üzere Cuma günü yayınlanan bir notta Nikolaos Panigirtzoglou (Küresel Pazar Stratejisi Uzmanı) liderliğindeki JPMorgan stratejistleri, “Boşluk henüz tam olarak kapanmadı, bazı olumsuz risk kalıntıları olduğunu gösteriyor” diye açıklamada bulundu.

Strateji uzmanları, Bitcoin’in piyasa fiyatının zirveden neredeyse yüzde 40 düştüğünü, içsel değerin ise yaklaşık yüzde 10 arttığını söyledi. Yatırım bankacılığı devi, Bitcoin’e bir meta olarak muamele ederek, kullanılan hesaplama gücü ve elektrik maliyeti de dahil olmak üzere üretimin marjinal maliyetine bakarak içsel değeri hesaplıyor.

JPMorgan CME Bitcoin Opsiyonlarından Bahsetti

JPMorgan ayrıca piyasa katılımcıları arasında CME Bitcoin seçeneklerinin piyasaya sürülmesinin “yüksek beklentisini” de açıkladı. Kripto ticaret şirketi GSR’nin kurucu ortağı Rich Rosenblum, geçen hafta verdiği demeçte, “Seçeneklerin kriptonun büyük bir kısmını oluşturmaya başlaması sadece zaman meselesiydi” diye belirtmiş oldu.

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar