Teknoloji Haberleri

İphone 5’te Görülen Hatalar ve Sıkıntılar

İphone 5’te Görülen Hatalar ve Sıkıntılar

 

İPHONE 5 TELEFONLARINDA SIK GÖRÜLEN SIKINTILARI ANLATIYORUZ.

İphone 5’te Görülen Hatalar ve Sıkıntılar İşte İphone 5’lerde görülen sıkıntılar :

1-Ekran’ın Yerinden Çıkması

Çok sık görülen hatalardan biri olan ve kullanıcıların çok büyük firmaya şikayet yağdırdığı kullanıcı sıkıntısıdır. Belirli bir süreden sonra (1 sene civarı) Ekranda çıkmalar oluyor yani ekran kabarıyor. Üste doğru basınç uygularmış gibi yukarı çıkıyor. O yüzden ekrana dokunduğunuzda ekran içe gidiyor en çok yaşanan hatalardan birincisi ekibimiz tarafından 1. sıraya alındı.

2-Üst Kilit Tuşu Bozulması

Ekibimiz tarafından 2.sıraya İphone’lerde görülen üst kilit tuşu bozulma hatasını koyduk. Belirli bir süre kullandıktan sonra çok basıldığı için bir zaman sonra bozuluyor ve sert basmanız gerekiyor, ama sert bastıktan bir zaman sonra yine bozuluyor ve kullanılmaz hale geliyor.Ama hiç üzülmeyin çünkü, Firmaya garanti kapsamında geri yolladığınızda telefonunuz %80 ücretsiz değişim(yenisini yolluyorlar) veya bir üst modeline az para verip alıyorsunuz. O yüzden Apple bu konuda müşterilerini mağdur etmemiş oluyor.

En büyük sorunlar arasında bu 2 sorun yer alıyor diğer sorunlarda elbette vardır ama küçük sorunlardır o yüzden paylaşmaya gerek duymadık. Başka bir konu altında(iphone küçük hatalar veya iphone tüm hataları) bu başlıklarla açabiliriz.

 

 


Etiketler

Ahmet Bakırtaş

Matematiği seven biri olarak 1984 Yılından beri finansal piyasalar ile ilgileniyor ve takip ediyorum. O yıllardan bu yıllara kadar finansal veya finansal olmayan varlıkların grafiklerde oluşturulan değerlerin sebep ve nedenleri araştırdım. Elliott ve Dow Teorilerini orijinal makalelerinden anlamaya çalıştım. Robert Rhea, Malkiel, Benjamin Graham ve Richard Russell’in piyasaların işleyişi hakkındaki görüşleri doğrultusunda hareket edip araştırmalar yaptım. Sonuçta; Dünyada bulunan 1000 lerce finansal varlığın fiyatlarını gün gün takip ederek, test ederek, bu finansal varlıklara ait değerlerin grafiklerde rastgele, alım-satım emirleri, psikoloji veya tesadüfen oluşmadığı, aksine para gücü ve matematiksel bir yapı sayesinde oluşturulduğu yönünde somut sonuçlara ulaştım Bu konuda, kantitatif incelemeler ve testler sonucu, üstün bir tarafları ve objektif, belirgin, matematiksel ve mantıksal açıklamaları olan, kavramları açık ve net, sonuçlar hatasız, sınamaya ve teste açık bilimsel somut kanıtlar bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar