Teknoloji Haberleri

İphone X Bluetooth sorunu

Reklam

İphone X Bluetooth sorunu

Kullanıcıların Iphone X ile yaşamış oldukları bluetooth sorunu ve çözümü…

iPhone X kullanıcıları Apple forumları ve Twitter üzerinden cihazlarının yaşamış oldukları sorunlar giderek çoğalıyor.

iPhone X Bluetooth bağlantısı sorunu
Bu ayın başından beri bahsi geçen sorun dolayısıyla Bluetooth özellikli cihaz ve hoparlörler ya da otomobillerin multimedya arayüzleri ile stabil bir bağlantı sağlanamadığı söylentiler arasında yer alıyor. Bağlantı sorunundan ötürü şimdiye kadar 133 kişinin Apple forumundan sesini duyurmak istediği belirtiliyor.
Rapor edilmekte olan durumun çoğunluğu amiral gemisi için olsa da iPhone 8 modelinde de aynı durumun yaşandığı gözlenmekte olduğu görüldü. Ayrıca bunun beraberinde ise, bunun iOS 11 mobil işletim sistemindeki yeni Wi-Fi ve Bluetooth açma kapama tuşundan kaynaklandığı tahminler arasında yer almakta.
Bazı kullanıcıların cihazını baştan başlattıktan sonra bağlantıyı sağladığı, bazılarının ise sadece Bluetooth ile müzik akışı konusunda başarılı olduğu ancak çağrılarda sorun yaşadığı da semptomlar arasında yer alıyor. Bazı kullanıcıların bağlantı konusunda tamamen şanssız olması ise üzücü.
İlerleyen zamanda İphone bu sorun için güncelleme yollayacak mı?

 

İphone X Bluetooth sorunu

İphone X Bluetooth sorunu Kullanıcıların Iphone X ile yaşamış oldukları bluetooth sorunu ve çözümü... iPhone X kullanıcıları Apple forumları ve Twitter üzerinden cihazlarının yaşamış oldukları sorunlar giderek çoğalıyor.

User Rating: Be the first one !
Reklam
Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar