Teknoloji Haberleri

İphone 8’in fiyatı şok etti

İphone 8’in fiyatı şok etti. İphone 8 fiyatı ne kadar? Phone 8’in fiyatı ne kadar olacak tartışma konusuna dönüştü. Fakat Steven Milunovich tarafından yayınlanan bir raporda yer alan, yeni iPhone’un fiyatının 1000 dolardan düşük olacağını gelen tahminler arasında.

 

İphone 8 fiyatı ne kadar?
UBS analisti Steven Milunovich, bu iddialara itiraz ediyor. Milunovich’e göre, iPhone 8, mevcut iPhone SErisine kıyasla pahalı olacak. Bununla beraber ise fiyatlar arasında çok büyük farklar olmayacak.
Milunovich, 64GB iPhone 8’in fabrika maliyetinin eşdeğer iPhone 7s Plus modelinden (Tahminen 32GB varyantı ile ) 70-90 dolar daha yüksek olacağını iddia ediyor. Dolayısıyla Milunovich, cihazın satış fiyatının 850 ila 900 dolar aralarında olacağı düşünülmekte. Şu anda 32GB iPhone 7 Plus 769 dolara satışlarına devam ediyor. Bu sebeple 64 GB olan yeni modelin 850 dolar veya 900 dolarlık bir taban fiyata sahip olması birçok insanı zorlamayacağı yönünde.

Milunovich, Apple müşterilerinin farklı olduklarını düşündükleri ürünler için daha fazla ödemekten kaçınmadıklarını belirtmekteler. Bununla beraber ise İphone 8’de ise büyük yenilikler gelmesi yönünde. Ancak Bütçeye göre de GB veya RAM oranlarına göre fiyat çıkarabilir.

 

 

 

 


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar