Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

iPhone 11’in Yeni Özellikleri, Fiyatı ve Tasarımı

iPhone 11’in Yeni Özellikleri, Fiyatı ve Tasarımı nasıl olacak? Bu yılın en çok konuşulan modellerinden birisi olan İphone 11 modeli ve tasarım nasıl olacak?

Bu yıl iPhone’dan beklentiler oldukça yüksek çünkü uzak doğulu rakipler Huawei, Xiaomi ve Samsung birbirinden şık tasarım ve özellikler yaparak çitayı yukarıya çıkardı.

iPhone 11'in Yeni Özellikleri
iPhone 11’in Yeni Özellikleri

Sızdırılan tüm bilgiler, yeni iPhone’un kamera odaklı bir telefon olacağı yönünde. 3 kameralı bir tasarım bizi bekliyor.

Sızdırılan tüm bilgiler bunun beraberinde, yeni iPhone’un kamera odaklı bir telefon olacağı yönünde. 3 kameralı bir tasarım bizi beklemekte.
Tasarımı sızdırılan iPhone 11, övgülerin yanında pek çok eleştiri de aldı. Kameraların yerleştirildiği kare çerçeve, kaba bulunuyor. Ancak artık Huawei’den Samsung’a hemen her üreticinin 3 ve üzeri kameralı modelleri de benzer eleştirilere tabi oldu.

Kaynaklar, ön 2 kameranın 7 ve 12 MP, arkadaki 3 kameranın da 12 MP olacağını dile getiriyor.

Kaynaklar, ön 2 kameranın 7 ve 12 MP, arkadaki 3 kameranın da 12 MP olacağını dile getirmekte.
Ancak lenslerin özelliği, portre, manzara gibi çekimler için farklılık gösterecek. Bir lensin 120 derecelik çekim açısına sahip olacağı söylentiler arasında. Bakalım kamera performansı beğenilecek mi?

Ekran boyutunun 5.8 inch olarak kalacağı beklentiler arasında yer alıyor. Çentik ise halen devam edebilir.

Artık çentikli telefonlar için değişik tasarımlar söz konusu, hatta çentiksiz tamamen ekran yeni trend ancak Apple, iPhone 11 çentikli olarak piyasaya çıkacak gibi duruyor. Hem de koca bir çentik ile.

Bataryası daha hızlı şarj olacak ve %25 daha büyük gelecek, ayrıca kablosuz şarj özelliği ile AirPods’larınızı şarj edebileceksiniz!

Bataryası daha hızlı şarj olacak ve %25 daha büyük gelecek, ayrıca kablosuz şarj özelliği ile AirPods’larınızı şarj edebileceksiniz!

Ayrıca sadece telefon değil, AirPods kullanıcıları, kablosuz şarj aletiyle birlikte kulaklıklarını da telefondan şarj edilebilme özelliği olacak. Batarya boyutunun iPhone 11 için 3,200mAh, 11 Max için ise 3,500mAh olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca bazı söylentilere göre Max modeli 4.000mAh’a yakın bataryaya sahip çıkacak.

Yeni iPhone’dan Üst Düzey Bir Özellik: Kablosuz Şarj Özelliği ile Başka Cihazları da Şarj Edebilecek!

Son zamanlarda ise teknoloji devlerinin akıllı telefon sektöründeki rekabeti gitgide kızışıyor, bu sayede pek çok yeni ve müthiş özellikler sürekli gelmeye başlıyor.

Peki iPhone 11’in çıkış fiyatı ne olacak?

iPhone 11’in çıkış fiyatının, iPhone X ile aynı olacağı düşünülüyor. 128 GB olan model için yurt dışı fiyatlarının ortalama değeri ise şu şekilde olacak;

iPhone 11: 999 dolar

iPhone 11 Max: 1099

olarak tahminler edilmekte. Ancak bunun beraberinde Türkiye çıkış tarihi belli değil.

iPhone 11'in Yeni Özellikleri, Fiyatı ve Tasarımı

iPhone 11'in Yeni Özellikleri, Fiyatı ve Tasarımı

iPhone 11'in Yeni Özellikleri, Fiyatı ve Tasarımı

iPhone 11'in Yeni Özellikleri, Fiyatı ve Tasarımı nasıl olacak? Bu yılın en çok konuşulan modellerinden birisi olan İphone 11 modeli ve tasarım nasıl olacak?

Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 Oy Verildi)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar