Teknoloji Haberleri

İphone 10.3 ios güncellemesi yayınlandı

İphone 10.3 ios güncellemesi yayınlandı. Apple’ın 2 aylık çalışması sonucu neticesinde ise yeni güncel sürüm iOS 10.3 yayınlanmış oldu. Bu güncellemeyi indirenlerin iPhone ve iPad’leri neler bekliyor?

 

 
Apple, iOS için, yaklaşık olarak ise 2 aylık bir aranın sonrasında yeni güncellemesini yayınladı. iOS 10.3, çok büyük yenilikler sunmamakta ancak kayda değer birkaç yenilik hemen dikkati çekmekte olduğu gözlendi.
İlk olarak, güncelleme ile beraberinde ise, iPhone’u Bul uygulamasına AirPods desteği geliyor. Artık uygulama aracılığı ile, AirPods kablosuz kulaklıkların da konumunu görmeniz mümkün.
Yeni Apple Dosya Sisteminin hayata geçirildiği iOS 10.3 sürümünde, bu değişikliği fark etmeniz pek mümkün değil. Haritalar uygulamasında, bir konumun hava durumu simgesine basılı tuttuğunuzda, artık hava durumu tahminine de ulaşılabiliyor. Ayrıca iOS 10.3’te, aracınızı park ettiğiniz yeri işaretleme özelliği de kullanıma sunulmuş durumda olduğu gözlendi. Son olarak yeni güncelleme, CarPlay’e de bazı yenilikler getirmekte olduğu gözlendi.
iOS 10.3’ü, Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme yolunu takip ederek indirip kurabilirsiniz.
Apple, iOS 10.3 ile beraber, macOS 10.12.4 Sierra sürümünü, watchOS 3.2 sürümünü ve tvOS 10.2 sürümünü de indirmeye sunmuş oldu…

 


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar