Teknoloji Haberleri

iOS 9.3 beta 1 güncellemesi yayınlandı

iOS 9.3 beta 1 güncellemesi yayınlandı

Apple, iOS 9.3 güncellemesini geliştiricilerle buluşturmuş oldu. Bir sonraki iOS güncellemesinde önemli yenilikler yer almakta olduğu belirtildi.

Apple önümüzdeki günlerde yayınlamış olacağı İOS 9.3 güncellemesinde yer vereceği yeniliklerin provasını başlatmış oldu. Şirket geliştiriciler için iOS 9.3 beta 1 güncellemesini yayınlaması yapıldı. iOS 9.3 beta 1 güncellemesi iPhone ve iPad’lere önemli yenilikler katmakta.

En dikkat çeken özelliklerden biri güncellemeyle birlikte birden fazla iPhone’nun Apple Watch ile eşleştirilmesi incelendi. Tabii bu eşleştirme için Apple Watch akıllı saatinizi watchOS 2.2 sürümüne yükseltmeniz gerekmekte. Apple söz konusu güncellemeyi de dağıtıma sunulmuş oldu.

Night Shift özelliği

IOS 9.3 işletim sisteminin belki de en önemli yeniliklerinden birisi de özellik olarak ‘Night Shift’ (Gece Vardiyası) adı verilen özellik. Bu özellik saat ve GPS kullanarak bulunduğunuz ortamın karanlık seviyesine göre bu aynı zamanda cihazın ekran rengini gözlerinizi rahatsız etmeyecek şekilde ayarlamakta. Cihaz bu sayede daha az mavi ışık göndereceği gibi yaşadığınız uyku problemi de azalmış olacak bu durumda.


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar