Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

İOS 13’ün Karanlık Modu Görüntüleri

İOS 13’ün Karanlık Modu Görüntüleri Bu akşam başlayacak olan WWDC 19’un hemen öncesinde yer alan haberde ise, Twitter üzerinden bir görüntü ortaya çıkmış oldu. Ortaya çıkan görüntüde Apple’ın bu sene kullanıcıların hizmetine sunacağı iOS 13’ün karanlık modunda kullanılan ‘Anımsatıcılar’ uygulaması yer almış oldu.

İOS 13 Karanlık Modu

İOS 13’ün Karanlık Modu Görüntüleri Apple’ın her sene düzenleyerek yeni ürünlerini ve yazılımlarını tanıtmış olduğu Worldwide Developer Conference (WWDC) etkinliği nihayet başlıyor. Böylelikle Apple kullanıcıları, ürünleri ile ilgili olarak pek çok soru işaretini giderecekler. Apple tarafından yapılan açıklamalar eski ürünlerin durumunu, iOS 13’ü hangi modellerin alacağı gibi tüm kritik soruların cevabını verecek. Şimdi ise ortaya iOS 13’ün karanlık modunda, yenilenen ‘Anımsatıcılar’ uygulamasına dair bir ekran görüntüsü paylaşıldı. İşte o ekran görüntüsü;

İOS 13'ün Karanlık Modu Görüntüleri
İOS 13’ün Karanlık Modu Görüntüleri

Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmış olduğu telefon sızıntılarıyla tanınan Benjamin Geskin tarafından yapılan paylaşım, kısa bir süre içerisinde yayılmış oldu. Konuyla ilgili ufak bir de açıklama yapan Geskin, ilk kez mart ayında karanlık mod ve uygulamalarla ilgili bazı bilgileri edindiğini söyledi. Bu ekran görüntüsünü de mart ayında edindiğini belirten Geskin, iOS 13’ün kullanıcıların hizmetine sunulmasıyla beraberinde görünüş olarak bazı değişikliklerin olabileceğini ifade etmiş oldu.


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar