Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

iOS 13, hangi iPhone’larda ne zaman kullanılabilecek?

iOS 13 hangi iPhone’larda ne zaman kullanılabilecek? İOS 13 telefon modelleri hangi modelleri ve telefonları destekliyor? iOS 13, hangi iPhone’larda ne zaman kullanılabilecek? Apple’ın WWDC 2019’da tanıtmış olduğu birçok yeniliğin arasında yer alan iPhone’ların en yeni işletim sistemi olacak olan iOS 13 de vardı. Kullanıcılar için birçok kalıcı yenilik sunan iOS 13 ne zaman çıkacak, iOS 13 hangi cihazlar için gelecek? Hangi cihazlar uyumlu olacak?

iOS 13 ne zaman çıkacak?

Apple, WWDC 2019’da tanıtmış olduğu iOS 13 hakkında birçok bilgi bizlere sunuldu. iOS 13, iPhone’ların yeni işletim sistemi olacak ve iPhone kullanıcılarına, birçok yeni özelliği beraberinde getirmiş olacak. Peki, iOS 13 ne zaman çıkacak? Apple’ın geçmiş zamanlarındaki güncelleme verme tarihlerine baktığımız zaman genel olarak benzer tarihleri görüyoruz. Buna göre; iOS 12: 17 Eylül Pazartesi iOS 11: 19 Eylül Salı, iOS 10: 13 Eylül Salı tarihinde tanıtılmış durumda.

Tarihlere bakıldığı zaman açıkça görülüyor ki yapılan incelemede, Apple Eylül ayının ilk zamanlarında güncellemeyi kullanıcılarına sunmakta. Bu yıl da, yıllardır şaşmayan düzenin devam etmesi beklentiler arasında yer alıyor. Yani, iOS 13 güncellemesinin kullanıcılara Eylül ayında sunulacağına kesin gözü ile bakılmakta.

iOS 13 hangi cihazlar için gelecek?

– iPhone Xs
– iPhone Xs Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone SE

iOS 13 hangi iPhone’larda ne zaman kullanılabilecek?

iOS 13 hangi iPhone’larda ne zaman kullanılabilecek?

iOS 13 hangi iPhone’larda ne zaman kullanılabilecek?

iOS 13 hangi iPhone’larda ne zaman kullanılabilecek? İOS 13 telefon modelleri hangi modelleri ve telefonları destekliyor?

Kullanıcı Oyu: 4.7 ( 1 Oy Verildi)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar