• YARIM ALTIN
  7.910,00
  % 1,81
 • AMERIKAN DOLARI
  32,7878
  % 1,53
 • € EURO
  35,1602
  % 0,53
 • £ POUND
  41,6058
  % 0,85
 • ¥ YUAN
  4,5192
  % 1,45
 • РУБ RUBLE
  0,3663
  % -0,33
 • BITCOIN/TL
  2168249,283
  % -0,78
 • BIST 100
  10.471,32
  % 0,76

İnternetten Para Kazanmak Artık Daha Sağlıklı

İnternetten Para Kazanmak Artık Daha Sağlıklı

İnternetten Para Kazanmak Artık Daha Sağlıklı

İnternetten Para Kazanmak Artık Daha Sağlıklı İnternet sektörü her geçen gün büyümekte. Gerçek potansiyelinin henüz %1’ine dahi ulaşmayan bu sektör, her yıl en az %100 büyüme trendine devam etmektedir. Yatırımcıların, girişimcilerin, çalışanların kısacası ekonomik hayatın içinde olan herkesin bu fırsatı kaçırmaması gerektiğini anlatmaya çok da fazla gerek yoktur.

Büyüme dinamiklerini insanların teknolojinin ve iletişimin gücüne inanmaları ve bu iki kavramın çok sağlıklı ve etkili şekilde entegre hareket etmelerinden almaktadır internet sektörü. Her geçen gün klasik anlamda diyebileceğimiz, teknolojiye ve internete son dakikaya kadar direnen firmaların hızla internet dünyasında yer edinmeye çalıştığını görmekteyiz.

Bilgi akışı ile birlikte alışverişler globalleşiyor

İletişimin içinde olmadığı ya da aksadığı bir iş, ticaret ya da üretim kesinlikle yürüyemez. İnsanlar artık anlık olarak bilgilenmek mecburiyetindeler. Piyasalar sadece yerel değil global hareketlerden de etkilenmekte. Bu bilgi akışını sağlayan en etkili araç ise internettir. Kaçınılmaz bir eğilim ve dönüşüm devam etmektedir.

Üretimin, ticari değer katmanın ön şartları ucuz ve kaliteli üretmekten ya da hizmeti sunmaktan geçiyordu. Toplu üretim, ucuz iş gücü ve reklamlarla bir iş modeli hayata geçiyor ve çalışıyordu. Son 10 yılda oyunun kuralları hızla değişiyor. Örnek vermek gerekirse, Nokia, herkes için pratik ve ekonomik telefonlar üretiyordu. Peki zamanla insanların Nokia almaktan vazgeçmelerinin temel sebebi neydi? İnsanlar artık internetin gücü ile bireysel güçlerinin daha çok farkına vardılar. Kendilerine önem veren, kendilerini özel hissettiren marka ve oluşumlara değer vermeye başladılar. Bu ve bunun gibi değişimlerin temel nedeni internetin hızla yaygınlaşmasıdır.

İnterneti, sıradan bir kullanıcı bile, birkaç gününü ayırarak hem kendi hayatı için hem de başkaları için çok önemli değişiklikler yaratabilecek bir araç olarak kullanabilir. Fikirler internette tahmin edebileceğimizden çok daha hızlı yayılmakta. Bu fikirlerin nereden doğduklarını, nerede toplandığını ve daha önemlisi nasıl okumamız gerektiğini bilebilirsek internetten sadece para kazanmak değil, çok daha büyük ve etkili değişimlere neden olabiliriz.

İnternette girişimcilik, yeni çağın mesleğidir. Değişimin öncüsü olmak isteyen herkes, zaman kaybetmeden internet dünyasına girmeli ve burada emek vermeye başlamalıdır. Çünkü karşılığını en hızlı ve şaşırtıcı şekilde fazlasıyla veren tek platform internettir.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.