Teknoloji Haberleri

İnternetsiz Youtube dönemi

İnternetsiz Youtube dönemi

İnternetsiz Youtube dönemi YouTube, internet bağlantısı yetersiz olmakta olan bölgeler için geliştirmiş olduğu yeni uygulamasını indirmeye sunmuş oldu.

Google büyük bir yenilik daha geliyor, WiFi bağlantı kalitesi düşük olmakta olan bölgeler için YouTube Go uygulamasını geliştirmiş oldu. Bu uygulama sayesinde ise yer alan projede bağlantının yavaş olmasından ya da kopmasından korkmadan çevrimdışı video izlemek mümkün hale gelmekte ve büyük avantajları olan bir uygulama devri başlıyor.
Uygulama ilk defa olarak yer alan haberde ise 2016’nın ikinci yarısında, Delhi’de düzenlenilmiş olan Hindistan için Google etkinliğinde tanıtılmıştı ve bir sene içinde kullanıma hazır olacağı söylenmişti. YouTube Go, tıpkı Facebook Lite gibi, internet bağlantısının yavaş veya kalitesiz olduğu yerlerde kullanıcıların telefonlarında rahatça video izlemelerini sağlamış olacak.

 

YouTube go nedir


Uygulama sayesinde kullanıcılar isterlerse videoları çevrim içi ve canlı şekilde izleyebilir, ya da internet bulunmayan bir konuma geçeceklerse videoyu indirip sonra izleyebilirler.
Videoyu indirmeye karar verdiğimizde, uygulama ne kadar depolama alanımız olduğunu, indirdiğimiz videonun farklı kalitelerde ne kadar hafıza kapladığını ve ne kadar sürede indirileceğini bize göstermekte ve ilerleyen zaman sürecinde ise Türkiye’de de hizmete sunulacak.

  • İnternetsiz Youtube dönemi
  • Youtube Go nedir?
  • Youtube Go ne işe yarar?
  • Youtube Go nasıl kullanılır
  • Youtube Go

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar