Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

İnstagram’da Hikayelere Soru Sorma Özelliği

İnstagram’da Hikayelere Soru Sorma Özelliği

İnstagram’da Hikayelere Soru Sorma Özelliği geliyor. Facebook’un satın almış olduğu Instagram, kendini yenilemeye ve güncellemeye durmadan devam ediyor. Artık hikayelere yorum yapabileceğimiz bir güncelleme, Instagram kullanıcılarına sunulmuş olacak.

İnstagram’da Hikayelere Soru Sorma Özelliği geliyor

Instagram’a her gün geçtikçe yeniliklerle geliyor ve bu sebeple uygulama daha kapsamlı bir hal almata. Bugün duyurusu yapılan güncellemeden öncesinde ise son zamanlarda öne çıkan özellikleri gözden geçirelim: yeni Lite ve IGTV uygulamaları. Bilindiği üzere Youtube’a rakip olacağı söylentilerine sebep olmakta olan IGTV ile 1 dakika ile 1 saat arasında video paylaşımları yapabiliyoruz. Hatta ilerleyen günlerde bilgisayar üzerinden video yüklemesine izin veren bir güncelleme de yapılmış olacak.

Instagram Lite ise ülkemizde henüz kullanılmıyor ancak Facebook Lite ile birebir aynısı diyebiliriz. Özellikle internet problemi yaşayanların tercih edeceği uygulamada, daha az veri kullanımı ile daha hızlı bağlantı özelliği sunulmuş olacak. Fakat bu uygulamada  yer alan video yükleme ve direkt mesaj özelliklerinin bulunmayacağı da belirtildi.

Bununla beraber ise Facebook’a ait şirketin hikayeler için eklediği yeni özelliği duyurmasına çok az bir süre kaldı. Artık hikayelerde soru sorma özelliği Instagram’a eklendi. Zaten evet / hayır anketleri ve emoji kaydırıcıları gibi özellikleri yer almakta idi. Ama yeni özellikle istediğiniz soruyu sorabileceksiniz bununla beraber ise takipçilerinizin cevapları istedikleri kadar uzun olabilmekte olduğu gözlendi. Yeni güncelleme henüz yayınlanmadı, yayınlandığı an sizlerin de güncelleme ile ilgili sorularınız ve görüşlerinizi bekliyoruz.

İnstagram'da Hikayelere Soru Sorma Özelliği

İnstagram'da Hikayelere Soru Sorma Özelliği

İnstagram'da Hikayelere Soru Sorma Özelliği

İnstagram'da Hikayelere Soru Sorma Özelliği geliyor. Facebook'un satın almış olduğu Instagram, kendini yenilemeye ve güncellemeye durmadan devam ediyor.

User Rating: 5 ( 1 votes)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar