Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

İnstagram Ne Kadar Kazanıyor?

İnstagram Ne Kadar Kazanıyor? İnstagram kazancını açıkladı. Aylık ve yıllık ne kadar kazanıyor? İnstagram kazancını açıkladı.

Dünyanın en çok kullanılmakta olan sosyal medya uygulamalarından olan Instagram’ın 1 milyardan fazla kullanıcısı bulunmakta ve giderek büyüyor. Bu kadar fazla kullanıcıya sahip olmakta olan Instagram, gelirlerinin tamamını reklamlardan elde ettiği görüldü. Herkesin merakla ettiği Instagram’ın kazancı açıklandı. Sosyal medyanın en aktif uygulamalarından olan Instagram, reklam verenler içinde büyük bir fırsat olarak görülüyor.

Instagram Hızla Büyüyor

Instagram’ın kazancı açıklandı. Instagram 2019 yılında 20 milyar dolardan fazla gelir elde etti. Facebook 2012 yılında Instagram’ı 1 milyar dolar ödeyerek satın almıştı. Mark Zuckerberg Instagram’ı satın alarak bünyesine katmış idi. Instagram her geçen gün hızla büyüyor. Facebook tarafından satın alındığında 30 milyon kullanıcıya sahip olan Instagram, 1 milyardan fazla kullanıcıya ulaşmış oldu.

Birkaç gün öncede Youtube’un kazancı açıklanmıştı. Youtube 15 milyar dolar gelir elde ettiğini açıklamıştı. Ancak unutulmaması gereken bir şey var ki Youtube yayıncılara ödeme yapıyor. Geçtiğimiz yıl Youtube yayıncılarına 8.5 milyar dolar ödeme yaptı.

İnstagram Ne Kadar Kazanıyor?

İnstagram Ne Kadar Kazanıyor?

İnstagram Ne Kadar Kazanıyor?

İnstagram Ne Kadar Kazanıyor? İnstagram kazancını açıkladı. Aylık ve yıllık ne kadar kazanıyor? İnstagram kazancını açıkladı

Kullanıcı Oyu: 4.2 ( 1 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar