Araştırma İnceleme
Neler Oluyor?

Hesap işletim ücreti yasal mı nasıl alınır?

Hesap işletim ücreti yasal mı nasıl alınır?

Hesap işletim ücreti yasal mı nasıl alınır? Birçok kullanıcının merak ettiği soru üzerinden bizde cevaplama kararı verdik. İşte detaylar ve sorularınızı konu başlığında yanıtlıyoruz.

Birçok banka hesap işletim ücreti başlığı altında ücretler tahsil etmekte. Bunu bankalar 3 aylık, 6 aylık veya yıllık olarak sizlerden tahsil etme hakkına sahip. Bazı bankalar ise almıyor. Ancak bu bankadan bankaya değişiyor. Asıl soru ise size yansıyan hesap işletim ücretini nasıl alacağınız.

Hesap işletim ücreti yasal mı nasıl alınır

 

Hesap işletim ücreti nasıl geri alınır?

Yansıyan hesap işletim ücretini geri almanız için Hakem heyetine yansıyan hesap özeti ile başvurmanız gerekiyor. Size zaten kaymakamlık bu yönde bilgiler veriyor an ve an. Bankaların hesap işletim ücretleri ise linkte yer almaktadır. Hesap işletim ücretinin ise size yansımaması ise bankalar kampanya yapmakta. 2 adet otomatik ödeme talimatı vermek gibi yada kredi kartı almak gibi kampanyalar düzenlemekte. Ancak belirtmiş olduğumuz gibi bu bankadan bankaya değişiyor. Hesap işletim ücreti ile ilgili olarak Kaymakamlık başvuru formu ekte yer almaktadır. Örneğe göre düzenleme yaparak başvuru yapabilirsiniz.

Hesap işletim ücreti başvuru formu için tıklayınız.

Hesap işletim ücretleri için tıklayınız.

 


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar