Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Google Stadia İnternet Gereksinimleri

Google Stadia İnternet Gereksinimleri Hafta başında yeni oyun hizmeti Stadia’yı tanıtımda bulunan Google, oyun dünyasına damgasını vurdu. Akıllı telefonlarda konsol düzeyinde oyun oynanmasını mümkün hale getirecek olan Google Stadia internet gereksinimleri ve özellikle sonunda açıklandı. Merakla beklenen soru sonunda cevaplanmış oldu. İşte Google Stadia internet gereksinimi…

Google Stadia Oyun Gereksinimleri

Google Stadia’nın çok hızlı bir internete ihtiyaç olduğu başından beri belli idi. Ancak konu ile ilgili açıklama şirket yöneticisi Phil Harrison’dan geldi. 1080p 60FPS oyun oynayabilmek için beraberinde 25 mbps hıza ihtiyaç olacak.

Google Stadia ile 4K çözünürlükte 60 FPS oyun oynamak için ise 30 mbps hıza sahip bir internet olması gerekiyor. Oyuncular ne kadar düşük bant genişliğine sahipse o kadar düşük bir çözünürlük elde etmiş olacak.

Yeni oyuncu herhangi bir konsol gerektirmediğinden TV’de oynamak için en kolay yol Chromecast dongle kullanmak olacak.

Google Stadia İnternet Gereksinimleri nelerdir?

Google Stadia İnternet Gereksinimleri nelerdir?

Google Stadia İnternet Gereksinimleri nelerdir?

Google Stadia İnternet Gereksinimleri nelerdir? Oyun oynamak için ne gibi gereksinimler gerekiyor. Google Stadia internet gereksinimleri nedir?

Kullanıcı Oyu: 2.48 ( 2 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/finanspara.com/httpdocs/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 32
Finanspara Piyasalar