Teknoloji Haberleri

Google Home Mini’nin yüksek sesle kullanıldığında çöktüğü bildiriliyor

Google Home Mini’nin yüksek sesle kullanıldığında çöktüğü bildiriliyor

Google Home Mini‘nin yüksek sesle kullanıldığında çöktüğü bildiriliyor. İki haftadan kısa bir süre içinde piyasaya sürülecek olan Google Home Max’in, Google’ın sesli-görüntü yarışmacısı olması bekleniyor. Eski Google Ana Sayfa az ya da çok iyiydi, ancak Google Home Mini muhtemelen sıkışmak üzere tasarlanmamıştı. En sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmak için onu kullandığınızda, yine de, kazayla ve yanmamasını beklemeyin, tam anlamıyla minnettar değil. Ne yazık ki, bazı sahipler tam olarak bunu keşfediyor ve Google neden karanlıkta hala.

Home Mini‘nin hoparlörleri dürüst olmak gerekirse o kadar da harika değil, ama bunun dışında başka bir şeye sahip olmadığınızda müziğinizi yüksek sesle yayınlayabilirsiniz, pek çok seçeneğiniz yoktur. Elbette telefonunuzu kullanabilirsiniz, ancak Google Asistan her zaman tüm telefonlarda yardımcı olmak için değildir.

Home Mini’yi müzik çalmak için kullanma nedeniniz ne olursa olsun, yüksek, özellikle maksimum ses düzeyinde yapmayın. Oynadığınız müziğe veya şansınıza bağlı olarak, Google Ana Miniğiniz çökebilir ve usandırmadan yeniden başlatılabilir.

Kazanın nedenleri konusunda etkilenen kullanıcılar tarafından dahi bulunmayan bir teori var. Ancak bazıları,% 100 ses seviyesinde çalınan belirli şarkıların, cihazın güvenliğini sağlamak için çökmesine neden oldu. Bunlara Lorde Royals ve Jayden Smith’in “Icon” ı dahildir (bazıları bu sonuncusu için kazanın haklı olduğunu düşünüyor gibi görünüyor).

Google zaten konunun farkına vardı, ancak hâlâ raporlar topluyor ve bunu anlamaya çalışıyor. Home Mini’nin daha önceki problemleri göz önüne alındığında ve Pixel 2’nin hala giderek büyüyen konular listesi, bazıları Google’ın kendi cihazlarını yapmak için gerekenleri bile olup olmadığını merak etmeye başlamış olabilir.


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar