Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Google Dijital Atölye Nedir?

Google Dijital Atölye Nedir?

Google Dijital Atölye Nedir? Google Türkiye’nin yeni projesi olarak Google Dijital Atölye nedir? Google yeni girişimi olan bu proje nedir?

Google Dijital Atölye ne işe yarar?

Google yeni bir proje ile karşımızda ve bu sefer işletmeleri eğitiyor. Ülkelerin sosyal ve ekonomik gelişiminde dijitalleşmenin rol üstlendiği gerçeğinden yola çıkarak Google Türkiye, Türkiye’ye özel içerikle geliştirilen Dijital Atölye isimli eğitim projesini başlatma hedefinde ve Türkiye şuan tüm kullanıcılar açık durumda Google Dijıtal Atölye nedir?

Üniversitelilerden çalışma hayatındaki bireylere, işletmelere ve toplumun tüm kesimlerini kapsamakta olan değer yaratmayı hedefleyen bu proje; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, TOBB ve İşkur elbirliği ile hayata geçirilecek ve birçok kullanıcıya hitap ediyor.

Dijital Atölye herkese açık

Dijital Atölye; yaratıcı fikrini işe dönüştürmek, dijital dünyada kariyer fırsatlarını keşfetmek isteyen Türkiye’deki tüm gençlere; işlerini büyütmek isteyen KOBİ’lere açık olacak ve kendilerini sürekli geliştirme fırsatı bulacaklar.

Google Dijital Atölye
Google Dijital Atölye

Türkiye’nin her yerinden online olarak da erişilebilmekte olan eğitimleri tamamlayanlar bilgi ve becerileri belgeleyen nitelikte Dijital Atölye yeterlilik sertifikalarına sahip olmuş olacak.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=VoYYYsdSxm0″ width=”1080″ height=”960″][Su_youtube url = “https://www.youtube.com/watch?v=3BniNCj2sjY” width = “1080” height = “960”][/su_youtube]

Google Dijital Atölye ile hemen başlamak için tıklayınız.

Google Dijital Atölye Nedir?

Google Türkiye'nin yeni projesi olarak Google Dijital Atölye nedir? Google yeni girişimi olan bu proje nedir?

Kullanıcı Oyu: Oy vermek ister misin? !

Reklam
Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar