Teknoloji Haberleri

Google Chrome güncelleme

Google Chrome güncelleme geldi. Google, Android tabanlı akıllı telefon ve tabletlerde kullanılmakta olan mobil internet tarayıcısı Google Chrome’u güncelleme geldi ve çevrimdışı okuma ile ilgili oldukça önemli bir gelişme kaydetmiş oldu.

Google Chrome güncelleme geldi!

Google, Android tabanlı mobil cihazlardaki Google Chrome uygulamasını güncelleme geldi ve önemli gelişmeler kaydetti. 2016 yılının Aralık ayında gelen bir güncelleme ile birlikte artık sayfaları çevrim dışıyken okuyabilme özelliğine kavuşmuştu. Fakat bunun için öncelikle sayfayı gerçekten açıp yüklememiz gerekmekte idi. Bu durum yeni güncelleme ile değiştirildi ve birçok yenilik beraber geldi.

Sayfa yükleme dönemi sona eriyor!

Google’dan yapılan açıklamaya göre artık çevrimdışı okuma özelliğini kullanmanız için Google aramalarındaki sayfalara uzun süre basılı tutmanız yeterli. Bu işlemle birlikte sayfayı çevrimdışı görüntüleyebilmek için kaydetmiş olacaksınız.

Bunun yanında yer alan haberlerde ise “Sayfayı daha sonra indir.” adında bir seçenek de Google Chrome‘a eklenmiş oldu. Bu özellik ile birlikte çevrimdışıyken kaydetmek istediğiniz bir sayfayı seçebilir ve internet bağlantısına sahip olduğunuz anda Chrome’un bu sayfayı otomatik olarak indirmesini sağlayabileceksiniz.
Son olarak da bunun beraberinde yer alan detayda Chrome’da yeni bir sekme açtığınız zaman daha önce indirdiğiniz sayfalar yanlarında bir Çevrimdışı simgesi barındıracak ve sayfada ayrıca bir de indirilen sayfalar adında yeni bir liste yer almış olacak.

Google chrome güncelleme

Google Chrome güncelleme geldi. Google, Android tabanlı akıllı telefon ve tabletlerde kullanılmakta olan mobil internet tarayıcısı Google Chrome'u güncelleme geldi ve çevrimdışı okuma ile ilgili oldukça önemli bir gelişme kaydetmiş oldu.

Kullanıcı Oyu: Oy vermek ister misin? !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar