Editörün SeçtikleriKripto Para Haberleri
Neler Oluyor?

Gelecek Vaat Eden 7 Coin

Gelecek Vaat Eden Coinler

Gelecek Vaat Eden 7 Coin bu yazımızda gelecekte en iyi değer kazanacak olan coinleri sıraladık. Derin araştırma ve inceleme ile işte gelecek vaat eden coin listemiz.

Gelecek Vaat Eden Coin Listesi

Gelecek Vaat Eden 7 Coin

Ripple(XRP)

Ripple şirketi tarafından oluşturulan RippleNet, blockchain teknolojisini kullanarak uluslararası para aktarımını sağlıyor. Birçok coinin aksine yarı-merkezli olarak yönetilen ve piyasalarda XRP olarak işlem gören bu para birimi, şirketin belirlediği periyotlarla ve miktarlarla piyasaya sürülüyor. Yarı-merkezli olması sanılanın aksine değerinin sabit tutulmasını sağlamıyor. Geçmişten günümüze en çok kazandıran para birimlerinden biri olan XRP, yaptığı anlaşmalarla ses getiriyor. Türkiye’den Akbank ve global olarak da birçok ünlü bankayla çalışan Ripple, gelecekte de anlaşmalarını arttırmayı planlıyor. Dünyadaki ödeme sistemleri ve bankalardaki para akışı düşünüldüğünde, Ripple’ın sunduğu hızlı ödeme altyapısı ve düşük transfer ücretleri ile daha fazla yaygınlaşacağı düşünülüyor.

Nano(NANO)

Önceki adı Raiblocks(XRB) olan bu coin artık Nano ismiyle hayatına devam ediyor. Kullanıcılarına Bitcoin’den 1000 kat hızlı ve anlık transfer olanağı sunuyor. Bunun yanında Nano transferlerinizi “sıfır” işlem ücretiyle yapabiliyorsunuz. Şu anda Binance ve Kucoin gibi borsalarda işlem gören Nano, ilerde daha fazla borsada işlem görürse değeri oldukça artabilecek bir coin. Ayrıca kullanıcıya sunduğu özellikler bakımından daha iyisi neredeyse yok gibi.

Binance Coin(BNB)

2017 yılında hizmete başlayan Binance borsası, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay ticaret sebebiyle kısa sürede yüksek kullanıcı sayısına ulaştı. Kendi borsasında kullanılmak üzere, al-sat işlemlerinde daha düşük komisyonla borsa işlemleri yapmanızı sağlayan para birimini üreten Binance, BNB ile bütün para birimlerinde olmasa da birçok coinde exchange imkanı sunuyor. Hızla yükselen ve yükselmeye devam eden Binance, kullanıcılarına kendi para birimini kullanmayı teşvik etmesiyle değerini arttıracak gibi gözüküyor.

Musicoin(MUSIC)

Blockchain teknolojisini müzik ile birleştiren bir projeye sahip olan Musicoin, müzisyenleri ve dinleyicileri bir araya getiriyor. Kendi web sitesinde müzik paylaşarak para kazanmaya olanak sağlarken, kullanıcılarına da ücretsiz müzik dinleme imkanı veriyor. Bittrex borsasında işlem gören Musicoin, farklı, iddialı projesi ve ekibi ile gelecekte adından söz ettirecek gibi duruyor.

Burst(BURST)

Yeşil kripto para sloganıyla yola çıkan bu proje, coin üretimi birçok kripto para gibi ekran kartı veya işlemcilerin aksine depolama birimleri ile yapılıyor. Böylece madencilik ve transfer işlemlerinde daha az enerji tüketiliyor. Diğer coinlerin madenciliğinde sürekli zorlaşan algoritmalar ile daha güçlü donanım gerektirirken, Burst ile güvenli, düşük enerji ve maliyetle madencilik ve para transferi sağlanabiliyor.

Steem(STEEM)

Sosyal paylaşım sitesi mantığını blockchain teknolojisiyle buluşturan bir proje. Kullanıcılar Steemit adlı sitesinde paylaşımda bulunabiliyor, beğenilen (upvote) paylaşımlar ile para kazanabiliyorlar. Alanında ilk olması ve web sitesinde gerçekten kaliteli içerikler bulundurması bakımından gelecek vadeden bir para birimi olduğu düşünülüyor. Binance, Bittrex, Poloniex gibi ünlü borsalarda bulunan Steem son zamanların en düşük seviyelerinden alım fırsatı veriyor. Ayrıca Steemit platformunun günden güne kullanıcı sayısı da artmakta.

Civic(CVC)

Ethereum tabanlı token olarak piyasaya sürülen Civic ise, Blockchain teknolojisinin hayatımızın en temel noktasında kullanılabilirliğini kanıtlıyor. Kimlik tanımlama uygulamalarında, güvenli ve gizli bir şekilde işlemin gerçekleştirilmesini sağlıyor. İnsanlar ve şirketler tarafından gerçek hayatta uygulanabilirliği tartışılır olsa da, fikir ve arkasındaki ekip gerçekten projeyi daha iyi bir hale getirmek için çalıştığından, gelecek vadeden coin olarak yatırım yapılabilirliği yüksek. Bittrex ve Poloniex gibi ünlü borsalardan CVC alım-satımını yapabilmeniz mümkün.

Gelecek Vaat Eden 7 Coin

Gelecek Vaat Eden 7 Coin bu yazımızda gelecekte en iyi değer kazanacak olan coinleri sıraladık. Derin araştırma ve inceleme ile işte gelecek vaat eden coin listemiz.

Kullanıcı Oyu: 4.35 ( 1 Oy Verildi)

Reklam
Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar