Teknoloji Haberleri

Galaxy Note 6 Erken Geliyor

Galaxy Note 6 Erken Geliyor

 

 

Samsung’un yeni phableti olacak gibi görünüyor. Galaxy Note 6 modelini beklenenden daha erken görebilme ihtimali var. Dedikodular cihazın bu sefer sonbahar yerine yaz aylarında gelebileceğine işaret etmekte olduğu gözlendi.

Galaxy Note 6 Erkenden Gelebilir!
Ağustos 2015’te satışa çıkmakta olan Galaxy Note 5, büyük ekranlı akıllı telefonlar arasında şu anda satın alabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olabilir. Zaten Samsung’un Note serisine de kullanıcıların ayrı bile sevgisi olduğundan bu modelin halefi olacak Galaxy Note 6 merakla beklenmekte olan bir model olarak artık neredeyse herkes tarafından bilinmekte artık.

Galaxy Note 6 Özellikleri ve Çıkış Tarihi
Normal şartlarda bizim IFA fuarında Ekim ayı gibi görmeye alışık olduğumuz Galaxy Note serisi geçtiğimiz yıl biraz daha erken karşımıza çıkmıştı bu bilgi. Şimdi ise Kore kaynaklı The Bell internet sitesinin iddiasına göre yer alan haberde ise Galaxy Note 6‘nın Temmuz ayında satışa çıkacağı söyleniyor. Ayrıca cihazın yer alan bilgide ise Android N sürümü ile kutudan çıkacağı da gelen bilgiler arasında yer almakta.

Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Çıktı Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Çıktı
Samsung, Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesinin dağıtımına başladı. Peki,…
Henüz Galaxy Note 6’nın teknik özellikleri tarafında herhangi bir sızıntı olmasa da beklentiler bu sefer 5.8 inç boyutlu bir ekran, 6 GB RAM, 12 MP’lik Samsung’un yeni kamera sensörü ve bir ihtimal 256 GB’lık dahili depolama birimine işaret ediyor.

 

[poll id=”2″]

Motorinde 8 kuruş indirim

Reklam
Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar