Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Film Sitesi Açarak Para Kazanma

Film Sitesi Açarak Para Kazanma

Film Sitesi Açarak Para Kazanma İnternetten para kazanma metotları gün ve gün artmakta ve birçok insana cazip gelmektedir. Evinizde kendi sitenizi kurarak para kazanabilirsiniz. Bir favori para kazandırma sitesi de film sitesi açarak para kazanma şeklidir. İnsanlara cazip gelen kolay yoldan para kazanma sağlayan sitelere birçok kişi yazılım kurarak sahip olabilir. Yapılması gereken film sitesi açarken herkese hitap edecek olan türden filmlerin eklenmesi olabilir. Bunun yanında reklam koyarak izleyici çekerek tıklamalardan ve izlemelerden kar elde edebiliyorsunuz.

 Dikkat Edilecek Hususlar

Google Adsense sistemi ne yazık ki illegal göründüğünden bu tür site açma erişimi yasal olmamaktadır. Yapmanız gereken kendi yazılımınızı kurup siteyi öyle yönetmek olabilir. Bazı geliştirilmiş yazılımları kurarak kolaylıkla kendi sitenizi açabilirsiniz. Genellikle wordpress yazılımı bu iş için kullanılmaktadır. WordPress kullanmayacaksanız video scriptleri kullanmanızda fayda vardır. Kullanılan ve tercih edilen video scriptleri PHP Melody önerilmektedir. Host  ile filmlerinizi kendi sunucunuz da barındırabilirsiniz. Başka bir yöntem ise video sağlayıcısına video yükleyip verilen linkleri siteye yükleyerek izleyiciyle paylaşabilirsiniz.

 Kolay Para Kazanma Yolları

İnternetten ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız sizde böyle bir site uygun yazılım kurarak açabilirsiniz. İstediğiniz gibi bir site kurarak online para kazanma yollarından film sitesi açarak para kazanabilirsiniz. Sitenize milyonlarca izleyiciyi çekerek internetten para kazanma yolu ile para kazanabilirsiniz. Gereken size uygun olan yazılımları kurduğunuzda artık sizde film sitesini kurup filmleri izleyiciye sunabilirsiniz. OpenLoad kurarak izlenim başına 5 ila 10 $ civarında para kazanmanız mümkün. Bu sistemin yararları ise; Ufak bir hosting ya da ücretsiz hosting kullanabilirsiniz. Aylık sunucu ücreti ödemekten kurtulursunuz. Siteniz fazla GB veri yükü olmadığı için hızlı hizmet sağlayabilirsiniz. Görüldüğü gibi yapmanız gerekenler yazılımın kurulması ve gerekenlere dikkat ederek sitenizi hazırlayıp hizmet sağlamak ve para kazanmak. Film sitenize bazı eklentileri de koyarak daha iyi bir hizmet sunabilirsiniz. Bu eklentiler film botları, alternatifler, reklam yerleşim ve sinema modu eklentisi şeklindedir.

Film Sitesi Açarak Para Kazanma

İnternetten para kazanma metotları gün ve gün artmakta ve birçok insana cazip gelmektedir. Evinizde kendi sitenizi kurarak para kazanabilirsiniz. Bir favori para kazandırma sitesi de film sitesi açarak para kazanma şeklidir.

User Rating: Be the first one !

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar