Teknoloji Haberleri

Facebook’a neden girilmiyor ?

Facebook’a neden girilmiyor?

 

Facebook’a neden girilmiyor? Facebook çöktü mü? Facebook Neden Çok Yavaş? – Facebook Pet Rescue Saga Neden Açılmıyor Haberi ile ilgili merak edilen tüm bilgiler ve detaylar en son dakika bilgileri ile 17 Şubat 2016 Çarşamba tarihinde yayınlanan haberimizde.Sık sık sosyal medya sitelerinde yaşanmakta olan giriş sorunları kullanıcıları hem tedirgin etmekte olduğu gözlendi hem isyan ettiriyor. Facebook çöktü mü? Facebook’a ne oldu? Facebook’a giriş yapamıyorsanız bunun pek çok nedeni olabilmekte.

 Facebook çöktü mü?

 

Facebook‘ta kullanıcılar isyan etmiş durumda artık. Facebook kullanıcıları akşam saatlerinden sonra giriş yapamama gibi sorunla ve sorun hala da devam etmektedir. Sosyal paylaşım ağı Facebook, bugün saat 22.10 sıralarında hata verdi. Siteye giren kullanıcılar “Üzgünüz, bazı şeyler yanlış gitti” şeklinde bir uyarıyla karşılaşınca girememe sorunu yaşadılar.

ABD ve Avrupa’daki birçok ülkede karşılaşılan sorun ile ilgili daha henüz bir açıklama yapılmazken, yaklaşık 10 dakika sonra Facebook’a erişim sağlandığı ancak sorunun belirli aralıklarla tekrarladığı gözlemlenmiş oldu.

 


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar