Teknoloji Haberleri

Facebook Messenger video özelliği ile geliyor

Facebook Messenger video özelliği ile geliyor

 

 

Hepimizin gün içinde kullanmış olduğu ve mesajlama servislerinin başında gelmekte olan Facebook Messenger Anlık Video Özelliği ile geliyor.

Facebook giderek ciddi projelere imza atıyor. Akıllı telefonların vazgeçilmezi anlık mesajlaşma uygulamalarını en sık kullanan ülkelerin başında gelmekteyiz. Geçtiğimiz gün yapılan bir araştırmaya göre bu konudaki tek rakibimiz Brezilya ve özellikle Instagram kullanımında Türklerden daha fazla sosyal medya kullana bir ülke yok. Bu mesajlaşma servislerinden en çok sevdiğimiz ise sanırız Facebook‘un Messenger programı. Parasını verdikten sonra listenizde olmayanlara da mesaj gönderebildiğiniz Facebook Messenger Anlık Video Özelliğine Kavuştu. Bu özellik uzun zamandır söylenen bir yenilikti ve nihayet kullanıcılar bu özelliği bugünden itibaren kullanabilecek…

Facebook Messenger Anlık Video Özelliğine Kavuştu

Bu özellik sayesinde dahada kolaylaşan ve mesajlaşırken karşı tarafa anlık olarak görüntü gönderebileceksiniz. Bunun emoji kullanmayı seven kullanıcıların oldukça hoşuna gideceğini düşünceler arasında yer alıyor. Bu noktada videoların sesinin olmadığını belirtelim ama basit bir ayarla isterseniz sesinizi de karşı tarafa aktarabilirsiniz.

[poll id=”3″]

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar