Teknoloji Haberleri

Facebook Messenger için beklenen yenilik geldi

 

 

Facebook Messenger için beklenen yenilik geldi

 

 

Facebook tarafından yayınlanmakta olan yeni güncellemeyle birlikte Messenger uygulaması artık çoklu olarak hesap desteğine sahip.

 

 

Facebook Messenger çok popüler bir anında mesajlaşma yazılımı olmasına rağmen bunun yanında, aynı cihazda birden çok hesabı kullanmaya izin vermiyordu inceleme yapıldı.

Facebook yöneticileri, bazı ailelerde tek bir akıllı cihazın kullanılmış olduğu ve Facebook mesajlarının bir cihaz üzerinden kontrol edilmek istendiğini göz önünde bulundurarak, aynı cihazda birden çok hesabın kullanılması için testlere başlamış olmuşlardı.

Tech Inside’ın haberine göre o testler başarıyla sonuçlanmış oldu bunun yanında ve Facebook Messenger bugünden itibaren resmi olarak çoklu hesap desteği vermeye başlamış oldu. Kullanıcılar Settings ayarları üzerinden yeni hesapları ekleyebilecekler bunun yanında. Telefondaki diğer hesaplara yeni bir mesaj geldiğinde bunu yanında Facebook Messenger uyarı verecek ancak bunun yanında kullanıcı şifresini girip kendi hesabına giriş yapmadan mesajın kimden geldiği veya ne yazdığı görünmeyecek bu durumda. Dolayısıyla mahremiyet sorunları yaşanmamış olacak.

Yeni özelliğin devreye girmesi için Facebook Messenger’ın güncellenmesi gerekmiş olacak. Ancak Facebook dünyadaki farklı bölgeleri farklı zaman dilimlerinde güncellemiş olacaklar.

Hazine alacakları 17.8 milyar TL oldu


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar