Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Facebook ağ bekleniyor hatası Çözümlü

Facebook ağ bekleniyor hatası

Facebook ağ bekleniyor hatası Son zamanlarda güncel olarak yaşanan sorun Facebook uygulamasında Sohbet balonunda ağ bekleniyor hatası yer alması. Birçok kullanıcı bu sorunu yaşıyor. 2018 yeni güncellemesiyle beraberinde birçok android cihazda hatalar giderilmiştir. Ancak hala sorun yaşayan kullanıcılar için çözümü!

Ağ Bekleniyor hatası ve Çözümü

Facebook android veya ios uygulamasını kaldırıyoruz ve tekrar yüklüyoruz.

Facebook ağ bekleniyor hatası

Yükleme yaptıktan sonra Ayarlar kısmından uygulama ayarlarından Facebook’a giriş yapıyoruz. Önbelleği temizle diyoruz. Daha sonra uygulamayı SD karta taşı diyoruz. Eğer buda çözüm olmaz ise Clean Master uygulamasını yükleyerek cihazın ön belleklerini siliyoruz. En çok hata ise Wİ-Fİ kullanırken hata veriyor. Ancak Facebook bunun için ilerleyen zamanlarda ne gibi güncelleme yapar bekleyip göreceğiz. Sorun hala devam ederse yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Özellikle Wi-Fi modunda bu hatalar vermektedir. Bu hataların çoğunluğunda kaynaklanan sorun Telekom kaynaklı olabiliyor. O yüzden Mobil internette pek fazla bu hatayı almazsınız. Bunun ile ilgili telekom ilerleyen günlerde güncelleme yaparsa hata tamamen düzelebilir.

Güncelleme:   Google Play ile son güncellemeyi yaptığınızda bazı sürümlerde düzelme olmuştur. 

Facebook ağ bekleniyor hatası

Son zamanlarda güncel olarak yaşanan sorun Facebook uygulamasında Sohbet balonunda ağ bekleniyor hatası yer alması. Birçok kullanıcı bu sorunu yaşıyor. Sizler için işte çözümü!

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

4 Yorumlar

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar