Kripto Para Haberleri

Ethereum’da rekora gidiyor

Ethereum’da rekora gidiyor

Ethereum’da rekora gidiyor. Ethereum’un fiyatı bir yıldan kısa sürede 9,5 dolar rakamından 425,5 dolara yükseliş gösterdi. Ancak uzmanlar Ethereum‘un, Bitcoin’e alternatif olarak görülmemesi konusunda uyarılar bulunmakta.

Kripto paralara olan ilginin artmaya devam etmesi, Bitcoin’in sonrasında ise Ethereum’un fiyatının da rekor kırmasını sağlamış oldu.
Ethereum’un fiyatı dün 425,55 dolar seviyesine kadar artış göstererek rekoruna rekor kattı. Ethereum şu sıralarda ise 410,95 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ethereum, 31 Aralık 2016’da 9,56 dolardan işlem görmüştü.

Bitcoin ise şu sıralarda 8152 dolar rakamında işlem görüyor.
Öte yandan uzmanlar Ethereum ve Bitcoin’in çalışma prensiplerinin oldukça farklı olduğu; Ethereum’un, Bitcoin’e alternatif bir yatırım aracı olarak görülmesinin yanlış olduğu konusunda uyarıyor.
Uzmanlara göre yer alan haberde ise yaygınlaşması için Bitcoin’in fiyatının yükselmesi gerekirken; sözleşme bedeli ya da ‘benzin’ olarak kabul edilebilecek Ethereum’un fiyatının ise belirli bir düzeyde kalması gerekmekte olduğu yönde görüşler yer aldı.

BİTCOİN FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN

 

 

 


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar