Kripto Para Haberleri
Neler Oluyor?

Ethereum Daha Yükselecek Mi?

Yeni haftayla birlikte kripto para fiyatları pozitife dönüş yaparken piyasaların iyi bir başlangıç yaptığını görüyoruz. Bununla birlikte en büyük kripto paralar arasında Ethereum yüzde 12’lik artış ile ilk 10’da en çok kazanan kripto para konumunda.

Yazım esnasında piyasanın en büyük ikinci kripto parası son 24 saatlik hareketlerde yüzde 11 oranında yükseliş ile CMC verilerine göre 139 dolardan el değiştiriyordu. Böylelikle Ether, 123 dolardan başlayan yükselişini 139 dolar seviyesine kadar sürdürmüş oluyor.

Ethereum Daha Yükselecek Mi?
Ethereum Daha Yükselecek Mi?

ETH blok ödülü indirimi yaklaşık olarak ise 2 hafta içinde gerçekleşirken, yapılan incelemede Ethereum alıcıları, kripto pazarında kısa vadeli bir ralli başlatmış oldu.

Ethereum için büyük bir değişim potansiyeli gören analistler
Ethereum fiyatları yükselirken, kripto para analistleri ve traderler daha büyük bir değişim beklerken yükselişin devam edeceği yönde görüşlerini bildirmekteler.

Crypto traderi Hsaka’ya göre Ethereum fiyat çizelgesi şu an çok yükseliş bölgesinde bulunuyor. Bu görüşe yer alan incelemede ise Ether 145 doları test edebilir.

Ethereum Daha Yükselecek Mi?

Ethereum Daha Yükselecek Mi?

Ethereum Daha Yükselecek Mi?

Ethereum Daha Yükselecek Mi? Ethereum günlük analiz ve inceleme. Yükseliş veya düşüş olacak mı?

Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar