Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

En Hızlı VPN Servisleri ve Programları 2020

2020 En Hızlı VPN Servisleri ve Programları nelerdir? En hızlı vpn 2020 servisleri nelerdir? Ücretsiz 2020 vpn servisleri listesi

En Hızlı VPN Servisleri ve Programları 2020 ile bu yazımızda en hızlı vpn programlarını inceleyeceğiz. Hangi vpn daha hızlı ve daha güvenli? Ücretli ve ücretsiz sürümlerine kadar inceleme yapacağız.

VPN Nedir?

VPN Nedir? VPN ip adresinizin başka ülkerden bağladığını gösteren yani kısacası sahte bir ip adresidir. Bunun üzerinden internette gezinti yapabilir ve yasaklı olan sitelere giriş yapabilirsiniz. VPN riskleri bulunmaktadır. Bu riskler ise olan internet hızınızın biraz yavaşlaması, internet bağlantı sorunları gibi vb. türden sorunlar sıralamamız mümkün.

2020 En İyi Ücretsiz VPN’ler

2020 En İyi Ücretsiz VPN’ler
2020 En İyi Ücretsiz VPN’ler
  1. NordVPN: Bir aydan daha kısa bir süre için seyahat ediyorsanız veya VPN’leri denemek istiyorsanız en idealleri arasında yer alır.
  2. Hotspot Shield: İnternet yayınlarına ihtiyacınız yoksa kararlı, hızlı, sağlam bir VPN’dir ve çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.
  3. Windscribe: İnternet yayınlarını seviyorsanız ve arabelleğe almayı beklemekte sakınca görmüyorsanız idealdir
  4. hide.me: Torrent indirmeleri için VPN’e ihtiyacınız yoksa iyi bir seçim olarak kullanabilirsiniz.
  5. Proton: Sınırsız veri içeren güvenli bir VPN’dir fakat torrentlere izin vermemektedir.
  6. Opera: Harika ücretsiz bir VPN’dir ama sadece tarayıcıda çalışmaktadır.
  7. TunnelBear: Güvenlik bilincine sahipseniz ve çok fazla veriye ihtiyacınız yoksa bu uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz.

Sonuç:

Özetleme yapacak olursak ücretsiz VPN’lerde mevcut. Ancak ip lokasyon kısıtı vb işlemler için kısıtlar konulabiliyor. Ücretsiz VPN’lerde hız, lokasyon kısıtı, reklamsız kullanma gibi kısıtlar bulunmaktadır. Aslında bu sizin tamamen ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilir. Çok çok az kullanan birisi ve veri indirmeyen/yüklemeyen birisi için ücretli kullanmak biraz abartı ve gereksiz olabilir. Bu yüzden tamamen ihtiyaçlara göre şekillenebiliyor.

En Hızlı VPN Servisleri ve Programları

En Hızlı VPN Servisleri ve Programları

En Hızlı VPN Servisleri ve Programları

En Hızlı VPN Servisleri ve Programları nelerdir? En hızlı vpn 2020 servisleri nelerdir? Ücretsiz 2020 vpn servisleri listesi

Kullanıcı Oyu: 4.45 ( 1 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar