Nedir?

Eminevim Sistemi Nedir? Nasıl Ev Satıyorlar?

Eminevim Sistemi Nedir? Nasıl Ev Satıyorlar?

Son dönemlerde gayrimenkul fiyatlarının ciddi bir yükseliş göstermesi, haliyle ev hayali kuran birçok kişinin bir miktar da olsa ümitsizliğe kapılmasına neden olmuştur. Ev almak isteyen birçok kişi banka kredilerine başvursa da, bazı kişiler de farklı yollar arayarak ev almak istemektedir. İşte tam olarak bu noktada da, Eminevim sistemi oldukça ön plana çıkmaktadır.

İnternet sitelerinde, reklam panolarında, televizyonlarda ve daha birçok yerde karşımıza çıkan Eminevim sistemi, birçok kişinin ev hayalini gerçekleştirebileceğini iddia etmektedir. Ev hayali kuran birçok kişi ise bu sistem hakkında merakını gizleyemeyip, “Eminevim sistemi nedir? Nasıl ev satıyorlar?” şeklindeki soruların cevaplarını aramaktadır. Peki, ciddi anlamda bu Eminevim herkese bir ev imkanı sağlamakta mıdır? Eğer sağlıyor ise bu sistem nasıl işlemektedir?

Eminevim Sistemi Ne Kadar Güvenilir?

Son dönemlerde yaşanan dolandırıcılık olayları, insanların sadece Eminevim sistemi gibi sistemlere değil, birçok sisteme güven duymamasına neden olmuştur. Öncelikle belirtmek isteriz ki, içerisinde faiz olmayan ve size yüksek miktarlarda kar ettireceğini vaat etmeyen birçok sistem, güvenilir sistemlerdir. Eminevim sisteminin de bu güvenilir sistemlerden biri olduğunu ve herhangi bir faiz olayının olmadığını söylemek mümkündür.

Eminevim sistemi sayesinde birçok kişi, tıpkı kira öder gibi ev sahibi olmakta ve bu sayede hayallerine kavuşabilmektedir. Özellikle bankalara borçlanmak istemeyen, bankaların sunmuş olduğu faiz oranlarıyla karşı karşıya kalmak istemeyen birçok kişi, Eminevim’in sunmuş olduğu bu sistem sayesinde rahatlıkla kredi kullanabilmektedir.

Eminevim Sistemi ile Nasıl Ev Alınır?

Eminevim Sistemi Nasıl İşliyor?
Eminevim Sistemi Nasıl İşliyor?

Eminevim sistemi konusunda zaten gerekli olan bilgileri sizlere yetkililer iletmektedir ancak bu sisteme atılmadan önce sistem hakkında biraz bilgi sahibi olmanız, avantajlı bir konumda olmanıza neden olacaktır.

Az önce de belirttiğimiz gibi Eminevim’in sunmuş olduğu bu sistemde asıl amaç; ev almak isteyen kişilerin faiz sıkıntısına girmeden ev alabilmelerini sağlamaktır. Faiz yaptırımlarıyla karşılaşmayacağınız için sistemin de işleyişini, ödemeleri ve diğer ayrıntıları çabucak kavrayabilmeniz mümkündür.

Sistem gereği ödeme grupları oluşturulmakta ve bu gruplar içerisinde herkes kendi bütçesine göre düzenli ödemelerini gerçekleştirmektedir. Bu grup ve ödeme sistemine girmeden önce ise sizinle bir sözleşme imzalanmaktadır. İmzalanan sözleşme sonrasında başlayan ödemeler, grup halinde olduğu için kısa bir süre içerisinde ev alacak kadar para, bu grup içerisinde birikmektedir. Bu biriken paralar sayesinde ise her ay veya belirli periyotlarda kişiler ev sahibi olabilmektedir.

Eminevim sistemi, bu grup mantığı sayesinde aslında grupta yer alan herkesin, birbirine yardımcı olmasını sağlamaktadır. Sonrasında ise havuzda oluşturulan para ile kişi bir ev sahibi olabilmektedir. Bu grup mantığında asıl önemli olan sıranızdır. Eminevim, bu sistemin adil olabilmesi adına kura çekimleri yapmakta ve kura çekimlerine göre sıranızı belirlemektedir.

“Bu kura çekimlerine ne kadar güvenebilirim?” gibi bir soru aklınıza geliyorsa, kura çekimlerinin Noter huzurunda yapıldığını söylemek isteriz. Kura çekimleri tamamıyla sizin talihinize kalmışken, bu sistem sayesinde çok kısa bir süre içerisinde veya sıra size gelene kadar mutlaka bir ev sahibi olabilmeniz mümkündür.

Eğer bir ev parası bitmeden sıra size gelirse, ev size teslim edilmekte ve sonrasında siz de ödemelerinize tıpkı kira öder gibi devam etmektesiniz.

Eminevim Sistemi Hangi Avantajları Sağlamaktadır?

Eminevim sistemi, her şeyden önce sizi faiz gibi bir yükün altına sokmamaktadır. Bununla birlikte sistem, ödemeleri bütçenize göre belirlemektedir ve bu nedenle ödeme konusunda ciddi kolaylıklar sağlamaktadır. Sistem sayesinde kısa bir süre içerisinde ev sahibi olabilmeniz mümkündür. Kira ödemek yerine, hem kendi evinizde oturup hem de kira öder gibi ev sahibi olmanız, bu sistemin diğer avantajları arasında yer almaktadır.

Eminevim Sistemi Nedir? Nasıl Ev Satıyorlar?

Son dönemlerde gayrimenkul fiyatlarının ciddi bir yükseliş göstermesi, haliyle ev hayali kuran birçok kişinin bir miktar da olsa ümitsizliğe kapılmasına neden olmuştur.

User Rating: Be the first one !

Erkan Akdağ

Finanspara Piyasa Araştırmacısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar