Dünyadan
Neler Oluyor?

Dünya Sağlık Örgütü koronavirüs aşısının tarihini verdi

Dünya Sağlık Örgütü koronavirüs aşısının tarihini verdi. Koronavirüs aşısı ne zaman uygulanacak? Aşı ne zaman çıkacak? En erken tarih ne zaman? Çin’in Vuhan kentinde çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs kabusu için tedavi çalışmaları devam ediyor. Dünya Sağlık Örgütü’nden yapılan son açıklamada koronavirüs aşısı için ‘en erken yıl sonunu beklemeliyiz’ diye açıklama yer aldı.

Dünya Sağlık Örgütü koronavirüs aşısı

Dünya Sağlık Örgütü koronavirüs aşısı tarihi verildi. Reuters’ta yer alan haberde yer alan bilgide ise, BBC’ye konuşan Dünya Sağlık Örgütü Acil Durumlar Programı Genel Müdürü Mike Ryan, “Koronavirüs aşısının en erken 1 yıla kadar bulunacağını konuşuyoruz ama gelecek” açıklamasında yer almış oldu.

“HERKESE TEST YAPILMASINA İHTİYACIMIZ YOK”

Salgının yalnızca yaşlıları tehdit eden bir hastalık olmadığını, orta yaştaki insanlarda da dikkate değer etkilerinin görüldüğünü aktaran Ryan, “Herkese test yapılmasına ihtiyacımız yok” diye açıklamasına ekledi.

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/finanspara/public_html/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 32
Finanspara Piyasalar