Teknoloji Haberleri

Çift ekranlı İpad geliyor

Çift ekranlı İpad geliyor

 

 

Apple teknolojiye bir yenilik daha getirmeyi düşünerek buna istinaden, çift ekranlı bir iPad sunma hazırlığında olduğu görüldü.

Apple teknoloji ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek çift taraflı iPad için patent alma yolunda ilerlediği görüldü. Bu patent hem akla yatkın hem de kısa vadede üretilebilir gibi durmakta. 9to5Mac internet sitesinde ortaya çıkan patent görsellerine göre Apple, iPad’e ek olarak entegre ekranlı bir akıllı kılıf üretebilir.

Halihazırda akıllı kılıflarıyla benzer formatta resmedilen patentteki cihaz, ek olarak iç yüzünde bir ekran barındırıyor. Bu haliyle Apple Pencil ile iPad’in ekranının altında bir tablet gibi uzanan bu ekran üzerinde çizim yapabilmek mümkün olacak.
Aynı zamanda bu akıllı kılıfın farklı sürümlerinin olacağı da söyleniyor. Çıkması muhtemel bu iPad kitap uygulaması için çok kullanışlı olacağa benziyor ve büyük kolaylık sağlayacak. Öte yandan teknolojinin ilerlemesiyle basılı yayınların yavaş yavaş düşmesiyle internet alemi sevindiren bir haber olacak gibi göründüğü yapılan araştırmalarda görüldü.

 

 

 


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar