Dünyadan

Brüksel’de terör: 34 Ölü

Brüksel’de terör: 34 Ölü

 

Belçika’nın başkenti Brüksel terör saldırılarıyla şok etkisi yarattı. Brüksel Havalimanı ve metroda meydana gelen saldırılarda 34 kişinin öldüğü belirtiler arasında yer almakta.

 

 

Belçika’nın başkenti Brüksel terör saldırılarının hedefi oldu. Brüksel Havalimanı ve metroda patlamalar meydana gelmiş oldu.
BRÜKSEL HAVALİMANI’NDA İKİ PATLAMA
Belçika’da Brüksel Havalimanı’nda iki patlama meydana geldi. Patlamanın olduğu yerden dumanla artarken yetkililer 14 kişi öldüğünü, 35 kişinin de yaralandığını bildirmiş oldu.
Doğan Haber Ajansına göre yer alan haberde havaalanında çalışan bir Türk görevli, yaralıların arasında bir Türk bulunduğunu belirtti. Havaalanındaki Türk görevli çalışma arkadaşından haber alamadığını ve daha sonra Leuven Hastanesine kaldırıldığını öğrendiklerini ifade etmiş oldu.

Polis, havalimanında patlamamış bir bomba ele geçirildiğini de açıklaması yapıldı.

 

[poll id=”2″]

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/finanspara.com/httpdocs/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 30

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/finanspara.com/httpdocs/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 66
Finanspara Piyasalar