Kripto Para Haberleri

Blockchain tabanlı Güvenli Online Oylama Sistemi Görücüye çıktı

Blockchain tabanlı Güvenli Online Oylama Sistemi Görücüye çıktı

 

Blockchain tabanlı Güvenli Online Oylama Sistemi Görücü çıktı. Siber güvenlik firması Kaspersky Lab Polys olarak Dublin, İrlanda şirketin yıllık Siber Hafta sonu etkinliğinde dublajlı güvenli online oylama sistemi tabanlı Blockchain teknolojisini tanıtımında bulundu.

Sistem şeffaf şifreleme algoritmaları ile desteklenmektedir.

Blockchain etkili ve güvenli online oylama sistemi mimarisi içinde kayıp halka olduğunu Polys’ web sitesinden yapılan açıklamada, bir çok iddia yer aldı.

Yatırım ve Yenilik Kaspersky Lab Baş göre, siber güvenlik ile birlikte olduğunu ne zaman Vartan Minasyan, Blockchain,-nasıl, gizlilik çevrimiçi oy verme, şeffaflık ve güvenlik ile ilgili önemli sorunları çözebiliyor.

Kaspersky Lab göre, Polys iki seçenek, yani, oy çokluğu ve toplu oy ile online bir oylama oluşturmak için ücretsiz-web tabanlı bir pano bulunmaktadır. Sistem aynı zamanda e-posta, benzersiz kodları, ve halk oylaması yoluyla oy desteklemekte.

Şirket zaten erken geri bildirim almak ve yinelenen operasyonel oylama sistemi geliştirmek amacıyla sisteminin beta sürümünü yayımladı.

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar