• YARIM ALTIN
  7.874,00
  % -0,20
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3065
  % 0,27
 • € EURO
  34,9884
  % 0,38
 • £ POUND
  41,1355
  % 0,26
 • ¥ YUAN
  4,4575
  % 0,25
 • РУБ RUBLE
  0,3596
  % -0,07
 • BITCOIN/TL
  2190648,659
  % -0,76
 • BIST 100
  10.525,78
  % 0,44

Bitcoin ile para kazanma nasıl olur?

Bitcoin ile para kazanma nasıl olur?

Bitcoin ile para kazanma nasıl olur?

Bitcoin ile para kazanma nasıl olur? Bitcoin giderek tüm dünyaya hızla yayılıyor. Büyük kazanç sağlayan ve risk oranı da yüksek olan bitcoin ile kazanç nasıl yapılır? Son dönemlerin büyük kazanç sistemlerinden biri olan Bitcoin dünyası giderek daha da büyüyor. Bitcoin ile kazanç sistemini ise artık birçok kişi merak ediyor. Türkiye’de ise giderek yayılan bir sistem haline geldi.

Türkiye’de ise bitcoin giderek yasaklanıyor. Birçok banka bitcoin ticareti yapan hesaplara bloke koyuyor. Bitcoin şirketleri al sat yapan birçok şirket Türkiye’de giderek kapanıyor. İlerleyen zamanda bakalım neler olacak göreceğiz.

Bitcoin ile para kazanma nasıl olur?

Bitcoin hızlı yükselen ve hızlı düşen bir piyasa türüdür. Bu yüzden kazanç çok olunca risk ona göre orantılı olabiliyor. Bitcoin ile kazanç yapmak için analiz vb. türden yetenekleriniz biraz güçlü olmalı. Bunun yanı sıra bitcoin tüm zamanların en hızlı yükselen bir yatırım türüdür. Bitcoin ile al sat yaparak borsa adı arbitraj olarak geçen türden kar elde edebilirsiniz. Birçok siteden bitcoin araştırması yaparak kazançlar elde edebilirsiniz. Bitcoin ile yatırım yapmak Türkiye’de giderek artık zorlaşıyor. Bitcoin Fiyatları şuan çok yüksek seviyelerde geçtiğimiz günlerde ise 500 dolara yakın bir sert düşüş olmuştu.

Bitcoin 1 yıllık analizini ekte görebilirsiniz.

bitcoin 1 yıllık analiz

Bitcoin 1 yıllık analiz

Analizde ise sürekli yükselen bir grafik görmektesiniz. Ancak Türkiye’de birçok ülkede arkasında Sermaye piyasası denetim kurulu(SPK) ve devlet güvencesi bulunmuyor. Bu riski çok önem taşımakta. Ancak yatırımcılar yinede yatırımlarına devam ediyor.

Konu ile ilgili görüş ve önerileriniz için konuya yorum yaparak cevaplamaya çalışacağım.

BİTCOİN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.