Kripto Para Haberleri

Bitcoin Gold’a DDoS saldırısı

Bitcoin Gold’a DDoS saldırısı

Bitcoin Gold’a DDoS saldırısı düzenlendi. Henüz bölünmeden yeni çıkmış olan Bitcoin Gold DDoS saldırısı yüzünden beş saatten fazla kapalı kaldı. “Bitcoin Gold“un yaratıcılarından oluşan bu ekip ise Twitter’da şunları belirtti:

Bulut sitemize büyük bir DDoS saldırısı gerçekleşmiş oldu. Web sitemize dakikada 10 milyon istek olduğu analizlerimizde görüldü. Tüm IP’lerin yasaklanması için alan sağlayıcılarımızla birlikte çalışıyoruz. Yakında tekrar aktif olacak!

Verilen Raporda, özellikle her dakika yaklaşık 10 milyon istek yapıldığı ve kısa sürede proje ekibi sorunu çözeceğini açıkladı. Bundan dolayı “Bitcoin Gold” Web sitesi 5 saatten fazla kapalı kaldı.

Yaşanan olaydan birkaç saat sonrasında ise Bitcoin Gold ekibi Twitter okuyucularına sorunun çözüldüğünü bildirisi yayınlarken, ancak siteyi geri yüklemek biraz zaman alacağı için erişim hatası ve diğer sıkıntıların yaşanacağını belirtmiş oldu.

 

Ancak, projenin yer aldığı site hala kullanılamıyor. Buna rağmen, ekibin başarıları hakkında bilgi vermeyi ve ticaretin döneceği borsaların listesini yayınlamayı bırakmadığını söyleyebiliriz.

An itibari ile bunun beraberinde, “Bitcoin Gold” Web sitesine erişim olduğunu ve ara ara erişim sorunu yaşandığını belirtmekte fayda var.


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar