Kripto Para Haberleri

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar, Litecoin, Cardano, NEO, EOS Fiyat Analizi

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar, Litecoin, Cardano, NEO, EOS Fiyat Analizi

Goldman Sachs, Daire, bir cryptocurrency odaklı finansal hizmetler firması olan satın için ABD merkezli cryptocurrency değişimi Poloniex 400 milyon $. Bu, büyük finansal kurumların kripto dünyasında iş geliştirme fırsatı bulduğunu göstermektedir. Bu hareket fiyatların düşüş eğiliminde olmasına rağmen olumlu düşünceyi artırabilir.

KRİPTO PARA FİYAT ANALİZİ

Bazı ülkeler kripto ticaretini düzenleme yollarını araştırırken , Venezuela hükümeti kriptokrasitenin sorunlarının kolay bir yol olduğuna inanıyor. Petrol destekli kripto paylaşımı Petro’nun piyasaya sürülmesinden sonra, hükümet vatandaşları için ücretsiz kriptolitik ticaret kursları başlattı.

Yine de, Petro‘nun başarısı geleceğe yönelik büyük bir soru işaretidir.

Bu arada, üst kripto para birimlerine bakalım ve karlı bir ticaret fırsatı bulup bulamayacağımıza bakalım.

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar, Litecoin, Cardano, NEO, EOS Fiyat Analizi

BTC / USD

Önceki analizimizde, Bitcoin’deki saldırgan tüccarlar için uzun pozisyonlar önermiştik, ancak beklentimize göre hareket etmedik. 24 Şubat günü 10.770.23 dolardan geriledi ve dün 25 Şubat düşük olan 9.502.25 dolara düştü ancak önerilen durdurma kaybı olan 9.400 doların üzerinde kaldı. Ayılar, zayıflıktan yararlanamadılar ve kritik desteğin altına düştüler.

Btc usd
Btc usd

 

Bugün, boğalar fırsatları yakaladı ve düşüş trendi çizgisinden ve yükseliş işareti olan 20 günlük EMA’dan koptu. 50 günlük SMA yolunda 10,745 dolarlık bir ana engel daha var. Fiyat 10.745 – 10.770 dolar direnç bölgesinin dışında çıktığında, düşen kanalın direnç çizgisine doğru 11.500 $ ‘da hareket etmeli.

Önerilen durdurma kayıplarımızda 9.400 $ ‘lık bir değişiklik yok, ancak tüccarlar kriptokrasitenin 10.700 dolardan çıkamayacağını fark ederse, duruşları artırabilirler.

BTC / USD bu $ 12.200 işareti yapıldıktan sonra, çifti ormandan olacaktır. Birkaç gün içinde tamamlanması gereken, ters çevrilmiş kafa ve omuz desen oluşumunu da görüyoruz. Bu gerçekleşirse, eğilimde bir değişiklik olduğunu ve tüccarların daha yüksek seviyeleri bekleyebileceğini gösterecektir.

ETH / USD

Bizi takip eden tüccarlar , önceki analizimizde önerildiği üzere Ethereum‘da 830 $ işareti ile uzun pozisyonlara girmiş olacaktı.

ETH USD
ETH USD

Halen, fiyat güçlü direnç sağlayabilecek 20 günlük EMA’dadır. Fakat ETH / USD çifti önceki iki gün, 24 Şubat ve 25 Şubat’ta 808 doların üzerinde tutma biçimini seviyor ve 22 Şubat ve 23 Şubat’ta oluşan düşük seviyelere meydan okumadı. Bu, talebin daha yüksek seviyelerde.

Ethereum 20 günlük EMA’dan ayrıldıktan sonra, iniş kanalının direnç çizgisine 965 $ işaretinin yakınında toplanacağı tahmin ediliyor.

Artan bir üçgen geliştiriyor, bu da bir kopuşta tamamlayacak ve 1.000 $ seviyesinin üstünde olacak. Bu yükseliş işaretidir. Bu nedenle, tüccarlar kısmi kârları 965 $ ‘a, geri kalanı ise bir sonraki duruşa atılmak üzere takip edebilirler.

Fakat fiyat 780 $ seviyesine gerilerse, yükseliş görüşümüz yanlış olacak.

BCH / USD

Şu anda Bitcoin Cash‘e hiç bir alım ilgi duymuyoruz . 1150 dolarlık kritik destek seviyesinin üstünde kalmak mücadele ediyor.

BCH USD
BCH USD

LTC / USD

LTC USD
LTC USD

Bunun üzerine tavsiye üzerine uzun pozisyonları inşa etmek tüccarlar Litecoin 240 $ ve 260 $ hedef hedefiyle 200 $ işareti yakın. Tüccarların 24 Şubat’ta uzun pozisyonlara girdiklerini varsayıyoruz.

 

KRİPTO PARA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ.


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar