Kripto Para Haberleri

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, IOTA, Litecoin, Dash: Fiyat Analizi

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, IOTA, Litecoin, Dash: Fiyat Analizi

 

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, IOTA, Litecoin, Dash: Fiyat Analizi Şimdi, hem Bitcoin vadeli işlem ile CBOE ve CME , Bitcoin kısa satıcıları içeren büyük cepleri, daha büyük oyuncular için kullanılabilir hale gelmiştir. İlk ayı saldırısında kriptokraside ne olacağını görmek ilginç olacak.

Bununla birlikte, Standpoint Research’in kurucusu Ronnie Moas, Bitcoin’in 300.000-400.000 doları bulmasını bekliyor . Her dalışta kriptokrasiye yatırım yapmayı savunuyor.

Öte yandan UBS ve ING , Bitcoin sahiplerinin paralarını kaybedeceği konusunda tekrar uyarıda bulundu. Ancak, büyük bankalar tarafından yapılan bu çağrılar, yılın başından itibaren bir kabarcık konusunda uyarıda bulundukları ve dijital para biriminin yaklaşık 19 kat daha fazla olduğu için bir tutam tuzla alınmaları gerekecek.

İlginçtir, Fransız Maliye Bakanı , Nisan 2018’de yapılacak bir sonraki G20 zirvesinde Bitcoin hakkında görüşmek istiyor . Kriptokrasi dünyasında çok şey var gibi gözüküyor. İleride ilginç zamanlar içindeyiz.

BTC / USD

BTC USD
BTC USD

Dün, Bitcoin 17.900 dolara soğumadan önce 19.531.90 dolara ulaştı. Gelecek birkaç gün için biraz oynaklığı bekliyoruz.

Sanal para birimi eğilim çizgisinin üzerinde çalıştığı sürece yükseliş eğilimi ve momentum bozulmadan kalır. Şifreleme işlemi için ters hedefimiz 24.291.58 Dolar’dır .

Bununla birlikte, eğilim çizgisi desteği kesilirse, Bitcoin zayıflayacak. 15.200 seviyesinin altına düştüğünde düşüş gösterecek ve daha büyük bir düşüş gösterecektir. Olumsuz hedef nedir?

Bitcoin Fiyatları için tıklayınız.

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/finanspara/public_html/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 32
Finanspara Piyasalar