Bitcoin Dünyada Dolaşımla En Büyük 6. Para Birimi

0
587
Bitcoin
Avustralya’dan Bitcoin ve Kripto için vergi düzenlemesi

Bitcoin Dünyada Dolaşımla En Büyük 6. Para Birimi

Dünyada Dolaşımla En Büyük 6. Para Birimi şimdi altıncı en dağıtılır olan döviz beş süper güçler arkasında, dünyada ve geçiş Pound, Rublesi’ni ve Won , uygun Uluslararası Ödemeler Bankası’na. Rakam, ’in değerinin her biri 10.765 dolar olduğunu ve bu da dolaşımdaki tüm Bitcoins’lerin toplam değeri 180 milyar olacak anlamına geliyor.

Rakam önemli olmakla birlikte, Bitcoin 15.000 dolara çıkarsa, bir sonraki en yüksek dolaşımdaki para birimi olan Rupi’yi geçecektir. Bitcoin’i geride bırakan diğer dört para birimi Yen, Yuan, Euro ve Dolar’dır ve bunların hepsi dolaşımda dramatik derecede yüksek para birimi seviyelerine sahiptir.

Ethereum 17’de, Bitcoin Cash 20’de kaldı. Diğer kripto para birimleri de davayı takip ediyor. Dalgalanma top 20’nin hemen dışına düşüyor. Bununla birlikte hem BCH hem de XRP hem toplam dolaşım için hem Krona hem de Rand’ın üzerinde.

Elbette bu rakamlar çarpıktır, çünkü dolaşımdaki notaların değeri, bir para biriminin toplam değerini yansıtmamaktadır. Bununla birlikte, rakamlar döviz etkileşimleri açısından Bitcoin’in önemli gücünü ortaya koyuyor.

 

BİTCOİN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

1
like
0
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Facebook

Yorum

Finanspara Bültene kayıt olun!

Finanspara Bültenine kayıt olun piyasadan önce siz haberdar olun...

Başarılı bir şekilde bültene kayıt oldunuz :)

Hadi bir sorun oluştu :(

Finanspara Forum

CEVAP VER