Kripto Para Haberleri

Bitcoin Dünyada Dolaşımla En Büyük 6. Para Birimi

Bitcoin Dünyada Dolaşımla En Büyük 6. Para Birimi

Bitcoin Dünyada Dolaşımla En Büyük 6. Para Birimi Bitcoin şimdi altıncı en dağıtılır olan döviz beş süper güçler arkasında, dünyada ve geçiş Pound, Rublesi’ni ve Won , uygun Uluslararası Ödemeler Bankası’na. Rakam, Bitcoin’in değerinin her biri 10.765 dolar olduğunu ve bu da dolaşımdaki tüm Bitcoins’lerin toplam değeri 180 milyar olacak anlamına geliyor.

Rakam önemli olmakla birlikte, Bitcoin 15.000 dolara çıkarsa, bir sonraki en yüksek dolaşımdaki para birimi olan Rupi’yi geçecektir. Bitcoin’i geride bırakan diğer dört para birimi Yen, Yuan, Euro ve Dolar’dır ve bunların hepsi dolaşımda dramatik derecede yüksek para birimi seviyelerine sahiptir.

Ethereum 17’de, Bitcoin Cash 20’de kaldı. Diğer kripto para birimleri de davayı takip ediyor. Dalgalanma top 20’nin hemen dışına düşüyor. Bununla birlikte hem BCH hem de XRP hem toplam dolaşım için hem Krona hem de Rand’ın üzerinde.

Elbette bu rakamlar çarpıktır, çünkü dolaşımdaki notaların değeri, bir para biriminin toplam değerini yansıtmamaktadır. Bununla birlikte, rakamlar döviz etkileşimleri açısından Bitcoin’in önemli gücünü ortaya koyuyor.

 

BİTCOİN FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar