Bitcoin daha yükselir mi?

0
1889
bitcoin daha yükselir mi

Bitcoin daha yükselir mi? düşer mi? diye referandum öncesi birçok sorular aklımızda yer alıyor. Aslında birçok yatırım aracı için bu sorular akıllarda yer alıyor. Peki ne olacak yükselir mi düşer mi?

 

Bitcoin dışında bir çok yatırım araçları ile ilgili tarafımıza sorular sorulmakta. Altın yükselir mi, dolar yükselir mi düşer mi veya yükselir mi düşer vb. sorular iletilmekte ve sorulmakta. Referandum öncesi dolar şuan sakin görünse de referandum sonrasında ise doların yükselmesi tahmin edilmekte. Doların yükselmesine bağlı olarak ise bu tabi ki fiyatlarını da etkileyecektir. Bitcoin fiyatları şuan an itibari ile diyelim 1.199 dolar üzerinden işlem görmekte. Doların tahminler arasında yer alan referandum sonrası ise 4.5 TL bulması tahminler arasında yer alıyor. Tabi buda ister istemez bitcoin fiyatlarını da etkileyecektir.

 

Bitcoin ile ilgili olarak yatırımcılar şuan için beklemede ve yatırım yapanlar halende devam ediyor. Amerika’nın Suriye’yi bugün vurmasıyla dolar sakin gösterse de pazartesi günü hareketlilik olabilir.

 

Bitcoin ile ilgili soru ve görüşleriniz için Finanspara Forum Bitcoin kısmından sorabilirsiniz.

 

 

1
like
0
love
2
haha
0
wow
0
sad
2
angry

Facebook

Yorum

Finanspara Bültene kayıt olun!

Finanspara Bültenine kayıt olun piyasadan önce siz haberdar olun...

Başarılı bir şekilde bültene kayıt oldunuz :)

Hadi bir sorun oluştu :(

Bu yazıya önce siz yorum yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin