Kripto Para Haberleri
Neler Oluyor?

Bitcoin daha yükselir mi?

Bitcoin daha yükselir mi? düşer mi?

Diye referandum öncesi birçok sorular aklımızda yer alıyor. Aslında birçok yatırım aracı için bu sorular akıllarda yer alıyor. Peki ne olacak yükselir mi düşer mi?

 

Bitcoin dışında bir çok yatırım araçları ile ilgili tarafımıza sorular sorulmakta. Altın yükselir mi, dolar yükselir mi düşer mi veya bitcoin yükselir mi düşer vb. sorular iletilmekte ve sorulmakta. Referandum öncesi dolar şuan sakin görünse de referandum sonrasında ise doların yükselmesi tahmin edilmekte. Doların yükselmesine bağlı olarak ise bu tabi ki bitcoin fiyatlarını da etkileyecektir. Bitcoin fiyatları şuan an itibari ile diyelim 1.199 dolar üzerinden işlem görmekte. Doların tahminler arasında yer alan referandum sonrası ise 4.5 TL bulması tahminler arasında yer alıyor. Tabi buda ister istemez bitcoin fiyatlarını da etkileyecektir.

 

Bitcoin ile ilgili olarak yatırımcılar şuan için beklemede ve yatırım yapanlar halende devam ediyor. Amerika’nın Suriye’yi bugün vurmasıyla dolar sakin gösterse de pazartesi günü hareketlilik olabilir.

 

Bitcoin ile ilgili soru ve görüşleriniz için Finanspara Forum Bitcoin kısmından sorabilirsiniz.

 

 


Reşat Gürsöz

Para piyasası araştırmacısı ve Ekonomist

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar